Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mérvadó az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mérvadó az, hogy a nektek tetsző lányra (nem a parotok) az anyukátok első látás után pozitívan beszél?

Figyelt kérdés

Befolyásol a döntésben, ha addig vaciláltál?


Kort is írjatok, legyetek olyan kedvesek! Köszi!


2014. máj. 4. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem mérvadó.


26F

2014. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
Nem. Nem befolyásol. Mutter az nehéz ügy.
2014. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, többiek?
2014. máj. 4. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyilván adok a véleményére. Egyik férfi sem akar olyan helyzetbe kerülni, hogy keresztűzbe kerüljön az anyja és a párja között csak mert ők nem jönnek ki jól. Ez a kapcsolatot is nagy valószínűséggel megöli, ha már választani kell.

27

2014. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyukának keresel párt, vagy magadnak? Valahogy hidegen hagyott, hogy mi a vélemény. Nekem feleljen meg, ne másnak.
2014. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem mérvadó, de ha nem olyan lenne anyám, aki minden csajom k*rvának és nagy b*szosnak állítja be magunk között, akkor meghallgatnám a véleményét.

Én még egy csajra se kaptam pozitívumot, ezért nem is foglalkozom vele.

21F

2014. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Oh, félreértettem a kérdést. :)

Úgy nem mérvadó mert még nem is ismeri, akkor pedig ne véleményezzen negatívan.

2014. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mr. Truth ***** válasza:
Nem mérvadó... Nekem kell a lánnyal élni nem neki engem sem kérdezett meg hogy mit szolok az apámhoz...
2014. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ááá nem. Anyám a legproblémásabb nő az életemben. Neki soha senki nem felelt meg szóval nem mérvadó :)
2014. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pontosítok, hogy mire gondoltam.


Van 2 lány, aki nagyon tetszik nektek, az egyiket megismeri anyukád és nagyon kedveli. Jobban húznál esetleg ennek a lánynak a választasához?

2014. máj. 4. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!