Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm fogyni akar de semmit nem tesz érte?

Figyelt kérdés

A barátnőm 16 éves én pedig 18. Az a bajom vele, hogy mindig mondja milyen dagadt (kicsit telt de nekem így tetszik). Mondja, hogy leakar fogyni és mindig emiatt sír nekem de konkrétan semmit nem tesz érte, néha eltornázgat magába de az semmi. Mondjuk ezt több nőnél tapasztaltam, hogy fogyni szeretne és semmit nem tesz érte de ez kezd kikészíteni.

Vannak részek, ahol nem engedi, hogy simogassam pedig tényleg nem a legintimebb részekre gondolok. Én sportolok és szoktam hívni de akkor meg lusta és nem akar. Nem tudom mihez kezdjek. Nekem tetszik így az alakja de ha bókolok elmegy a füle mellett, viszont motiválni se tudom mert lusta és meg is sértődhet, hogy én kövérnek találom. Szerintetek mit tegyek? Tapasztaltatok hasonlót?


2014. máj. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Én ilyen akaratgyenge nő mellett nem bírnám hosszútávon. Tipikus elhízott, agresszív házisárkány lesz majd, ha melletted marad, figyeld meg.
2014. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Youtubeon! Egy : Female Fitness Motivation. Videót nézetnék meg vele:D nálam bevált, azóta is együtt járunk asszonykámmal kondiba:3
2014. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Kösd be egy szekér elé, ülj fel a szekérre és egy boton lógass be elé egy darab sütit.
2014. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én is ilyen vagyok, de a pasim is fogyni akar és mi együtt akarjuk elkezdeni, na mindegy, nem is ezt akartam, hanem azt, hogy a pasim engem így szexinek lát és imád és emiatt sem kezdek el fogyózni.

Szerintem mondd el neki ezt így, ahogy nekünk leírtad, hogy vagy fejezze be, mert neked így is nagyon nagyon tetszik, vagy akkor tényleg kezdjen magával valamit, de inkább csak fejezze be. Az a baj a barátnőddel, hogy önbizalom hiányos és inkább csak pozitív megerősítésre vágyik, de nem tőled, hiszen te elfogult vagy. Mást nem nagyon tudsz vele kezdeni. Ilyen ez.

2014. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!