Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy srác azért nem akar találkozni egy csajjal, mert dagadt, és le akar fogyni a tali előtt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit régebben gyakran láttam (mostmár nem), felvett msn-re, és sokat beszélgettünk, aztán mondta, hogy majd talizhatnánk, de már hetek óta húzza a tali időpontját. Ami eddig felmerült bennem, az az, hogy le akar fogyni, és ezért nem akar addig talizni, amíg kicsit daginak érzi magát.:D Én a képeken, meg régebben (fél éve) nem láttam dagadtnak... sőt, teljesen jó alakja volt. Lehet, hogy az az oka, annak, hogy húzza a tali időpontját, hogy le akar fogyni, és csak utána akarja, hogy lássam? És amúgy 173 cm-el a 75 kg mennyire arányos?(mert ő ekkora) És 16 éves.

16/L


2009. júl. 8. 13:25
 1/8 anonim válasza:

szerintem beszélj vele:)és mondd meg neki hogy nem a külső a fontos:)csak az legyen a lényeg h veled legyen:)

(egyébként 173 cm 75 kg átlagos testalkat)

2009. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én 22 éves srác vok. Izmos és egyátalán sehol nincs rajtam fölösleg csak a hasamon ezért baromi szembetűnő sokkal feltűnőbb mint egy kicsit húsosabb ember esetében. Én is gátlásos vagyok emiatt és én is félek így a nőktől. Alig várom h hideg legyen és lehessen végre kabátban járni.

Múltkor is közölték velem h h az a baj h pocakom van holott nálamnál sokkal nagyobb bendőjű embereken kevésbé látszik mert nekik hozzá teltebb minden részük és nem annyira feltűnő... Elég kellemetlen amikor ha szép finoman is de közlik h ronda vagy.

Igen lehetséges h emiatt fél a találkozótól legalább is magamból kiindulva.

2009. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

13:31-nek, szerintem nagyon édi, ha valakinek van egy kis pocija, ettől ne érezd megad rosszul ;)

18/L

2009. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%
nem a külső a lényeg:)ha meg mondják neked ne törődj velük nekem is monták, sztem nagy bunkóság:S
2009. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13:36 nagyon kedves tőled...:) :$ csak sajnos ezt kevesen gondolják így manapság az izmos pasik kockahassal a menő.. Az első megvan az utóbbi viszont nem nagyon akar sajna összejönni pedig igyekszem :S:)

A gátlásaim emiatt nem véletlenül alakultak ki. Nem vagyok félénk visszahúzódó v ilyesmi csak ha megpróbálok megismerkedni egy lánnyal már előre tudom h külsőségeken fog elbukni az egész.. Sajnos elég rossz a "statisztikám" ....

2009. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a srác, aki felvett msn-re azt mondta, hogy van háj a hasán, de a nyár végére megpróbálja ledolgozni.:D Szerintem azért nem akar talizni velem még, mert ott van az a kis felesleg. Próbáltam utalgatni rá, hogy engem egy kis háj a hason egyáltalán nem zavar, de nem vette. Vagy csak tökéletes akar lenni. De sztem így is az.:D Nem tudom mit kell egy kis hájon fennakadni. Mellesleg nem hiszem, hogy pár hónap alatt (mikor utoljára láttam) olyan sokat felszedett volna... Persze, jó, ha valakinek kigyúrt, kockás hasa van, de valaki nem lesz azért rossz, mert nem kockás a hasa. Azért jól esik, hogy mindent megtesz érte, hogy tetszen nekem.:D De nekem így is jó lenne.. most ezért várunk hónapokat, míg végre talizunk?!:(
2009. júl. 8. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a hasa van ott a háttérben szerintem. Nem lehet, hogy van neki valakije, és azért nem akar találkozni?
2009. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi lenne ha őt kérdeznéd hogy mibaja van?

szerintem is nekiáll gyúrni meg fogyózni, aztán jövőre taliztok... lehet valami más van a háttérben

2009. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!