Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség? Nem bírom tovább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, imádjuk egymást, csak sokat veszekszünk... Ő megcsalt egy csókkal az elején, meg párszor hazudott apróbb dolgokról, de mindig kiderült az igazság. Én sosem csaltam meg... De erről neki, és az anyjának más a véleménye. Tudniillik a barátom ha bekattan, képes lekvázni, elküldeni a kva anyámba, azután meg bocsánatot kér, mintha misem történt volna. Az anyjáéktól tanulta el, ez biztos, mert ott egész nap megy a rhadjál, dgöljél meg a kva anyádat, maximum hangerőn, még a 4 éves gyereknek is, aki nem tehet semmiről... Anyjának tegnap még én voltam a kisangyal, meg minden. De ma... Ma elmentem itthonról szórakozni kicsit a lánybarátommal, és a haverjával. Erre írja anyám, hogy barátom anyja írt, hogy miket csináltam. Meg hogy el kellene engem vinni nemibeteggondozóba, meg védekeznem kéne, mert biztos tőlem kapta el a szifiliszt. (egy pici, alig látható seb van a fitymafékén.) Ezért most egyrészt elküldenek vérvizsgálatra, másrészt meg menjek a kva anyámba, mert anyám elhiszi ezt az egészet neki. A barátom próbálta menteni a menthetőt, de anyám eltiltott tőle, meg az egész családjától. Az egész családja igazából már utál engem, mert annyi pletyka terjeng rólam, hogy az kész. Így elájultam a wc-ben részegen, úgy mutogattam magam részegen, így megcsaltam részegen, íígy bsztam a barátommal részegen a buliban. Ilyeneket hallok vissza!! És anyám nekik hisz, szóval az eddigi rossz kapcsolatunk még rosszabbá válik. Már annyira rosszul érzem magam, hogy rendesen elővettem egy kést, hátha jön egy inger, és szíven szúrom magam. Nem bírom. Főleg a barátom nélkül nem bírom... Mit kéne tennem? :'(
2014. máj. 5. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Azonnal hagyd ott a barátod, mindenkinek igy lesz a legjobb, hidd el! Menj el valami gyönyörű szép helyre, a hegyek köze, lényeg, h nyugalom legyen es semmi zavaró tényező es gondolkozz el az életeden.

Sok sikert! :)

2014. máj. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy új fiút, Ő majd meggyógyít!
2014. máj. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az lenne a lényeg hogy boldog legyél vele de te inkább kikészülsz ez nem jó így. szerintem is keress mást vagy beszélj a barátoddal
2014. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én amikor nagyon szarul vagyok, pattogatok magamnak egy adag kukoricát, kitöltök fél liter gyümilevet és elvonulok valami jó kis romantikus tiniszenny film társaságában... Vagy beülök a könyvtárba és újraolvasom Meg Cabot könyveit...

Bár nem írtad, hány éves vagy, de gondolom 18 körül... Ez esetben esetleg próbálj a tenulásra koncentrálni, ahelyett, h ilyeneken járatnád az agyad, h mi mennyire rossz...

A barátod is olyan amilyen, ha képes ilyeneket terjeszteni rólad... Te meg hagyod... Én a helyedben úgy kiosztottam volna, majd min. 1-2 hónapig nem beszéltem volna vele, hogy máskor meggondolja mit mond, meg mit enged meg az anyjának... Szerintem is tényleg jobb, hogy külön vagytok. Pár hónap múlva jobb lesz... ;)

2014. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tkodit ***** válasza:
Szakítani, rövid úton.
2014. máj. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretek, nem kúvázom le. Jobbat érdemelsz.

Hosszabb távon csak rosszabb lesz. Nehogy már az anyós uralkodjon. Szép kis család. Addig menj el, míg elmehetsz.

2014. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nemár, hogy nem tudod magadtól, hogy ez úgy ahogy van, kuka? dobd ki, felejtsd el az egészet.
2014. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!