Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk titeket mennyire zavar...

Fiúk titeket mennyire zavar ha tisztában vagytok vele h a lány aki bejön nektek okosabb nálatok, de ő ezt nem akarja elismerni, s téged tart okosabbnak? Rosszul érzitek magatokat miatta?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
nem zavar, ha az emberek okosabbak nálam, már megszoktam :D
2014. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
annyira mindegy sz tem
2014. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Előre elnézést, nem akarok nagyképű lenni, de a környezetemben nehéz lenne olyan lányt találni, aki racoinális és érzelmi szinten is okosabb/bölcsebb nálam. Szóval ez nem áll fent. Amúgy ha tényleg bölcsebb nálam valaki, azt mindig elismerem.
2014. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
"nem akarok nagyképű lenni" nem a lófaszt
2014. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Húú de nagy az életkedve itt mindenkinek
2014. márc. 5. 18:45
 6/24 A kérdező kommentje:
3as hány éves vagy? Mert ez úgy hangzott mintha egy 50es professzor lennél aki max egy díjátadón találkozik nála okosabb nőkkel
2014. márc. 5. 18:47
 7/24 anonim ***** válasza:
engem eléggé zavarna. bár én akkor nem hoznám fel a témát, és remélhetőleg ő sem. amúgy nem valószínű, hogy össze akarnék jönni olyannal
2014. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna kicsit sem.
2014. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

ha nem kezd el mindig "okoskodni" akkor nincs gond.

Persze más a hétköznapi dolgok más ha bizonyos körökhöz ért.

2014. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Moszuke ***** válasza:

úgy is van 1 vagon olyan téma amiben én lennék okosabb..

ráadásul én pont olyan alkat vagyok aki az "iskolai tudást" nem tartja tudásnak. tehát ha a lány "jó tanuló" az nálam nem jelenti azt, hogy okosabb is. sőt sokszor észrevehető, hogy a magolással töltött évek, milyen visszamaradásokat eredményeznek az élet iskolájában.


tehát amikor tudod a himnusz 3.sorának 5.ik szavát az engem nem izgat, de ha megmondod, hogy 230V váltakozó feszültség van a "konnektorban", vagy, hogy a plutó már nem bolygó, na akkor nézek egyet, hogy ez tud valamit.

(és ez kb megtörtént eset)

2014. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!