Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy leszbikus vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy leszbikus vagyok? 13/L (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Van egy lány osztálytársam,elég jóba vagyunk,szoktunk hülyülni meg ilyesmi.Valamikor csak ugy mondja h adjál már egy puszit és akkor nyomok az arcára egy puszit.Valamikor szájon puszilom vagy ő engem.Nemrég hallgattam egy zenét,két leszbikus csaj énekli.CSókolóznak benne.Amikor azt hallgatom,valami bizsereg bennem,az osztálytársamra gondolok.Szerintem szerelmes vagyok belé.A mulkor viccből bevágtam neki h bisex vagyok,erre ő : én is. Mentünk kifelea WC-re jöttek a többi oszt.társaim is.Azt mondja az illető csaj: " Ti nem vagyoktok leszbik?Mert én igen"(persze gondolom viccből.Bementem e vc-be én ő benyitott és bejött hozzám.Mondtam neki(ugy csináltam mintha csak hülyeségből mondanám): szerelmes vagyok beléd.Azt mondja: puszit? Mondom ok.Akartam adni az arcára egy puszit,de elkapta a fejét és a szájára adtam. Elkeztünk röhögni.Azt mondja csókolózzunk.Én csücsöritettem,azt mondja ne igy,hanem nyelvvel és elkezdtünk csókolózni.Én most ezt nem értem.Ő is úgy érez irántam,mint én iránta,vagy csak hülyéskedik.Ha ő is szeret,kérjem meg hogy járjunk, vagy mit csináljak? Segítsetek:( Előre is köszi a normális válaszokat :) 13/L

2014. máj. 5. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiúk iránt éreztél már így? Mert ha nem, akkor jó eséllyel leszbi leszel.
2014. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Azért még elég fiatal vagy ahhoz, hogy ez egyértelmű legyen számodra.

Mit gondolsz a fiúkról? Vagy ki tudja még mi lesz a fiúkkal...Tehát amíg nem volt dolgod fiúval, vagy amíg nem gondolod azt, hogy te egy fiúval semmit nem tudsz elképzelni, addig nem lehet kijelenteni azt, hogy te leszbikus vagy. Ha fiú lány iránt is el tudsz képzelni vágyat vagy érzelmeket, akkor max. biszexuális vagy, de semmiképpen nem leszbikus.

Meg ebben a korban még simán benne van az, hogy kíváncsiság, kis naivság, butaság, tudatlanság, tehát ez még akár lehet egy szimpla jó barátság, amit te keversz a szerelemmel, a komolyabb érzelmi kötődéssel, némi vággyal fűszerezve, hogy kipróbáld a saját nemet is.

Szóval majd egy 5 év múlva kb. már tudni fogod, hogy mi is a helyzet.

Az már biztos, hogy némi biszexuális beállítottság van benned, mert akiben egyáltalán nincs, az nem akarja megcsókolni a saját nemű barátnőjét, meg nem akar tőle semmit érzelmi alapon, de ha majd ezt 5 év múlva is így gondolod és jól megleszel pasi nélkül is, nem vágysz rájuk, nem leszel egybe sem szerelmes, akkor majd ez eldől.

Addig erre még nem lehet semmit rámondani.

2014. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom de felallt a farkam!
2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fiú iránt is érzek szerelmet,sőt! Van egy fiú,teljesen belebolondultam,épp ezért nem nagyon akarom,hogy lánnyal is legyen,dolgom,mert ha megtudja...sosem lesz köztünk semmi :D

Akkor max biszex vagyok,mert mind2 nem érdekel...na ezt is jó végre tudni!

2014. máj. 5. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd kialakul.
2014. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek alapján maximum biszex lehetsz. :)

És mint a 13:43-as válaszoló szellemesen kifejtette, amiatt nem kell aggódnod, hogy ezért majd egy fiúval nem lesz köztetek semmi. A fiúk többségének ugyanis bejön, ha a lányok felizgulnak a leszbi dolgokra is. ;)

2014. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne vele semmi bajom,ha bisex lennék,csak attól félek hogy néznének rám az emberek,ugyanis a falunkban senkit sem tudok,aki leszbi lenne.Meg a szüleimnek szégyellniük kéne.meg őket hibáztatnák mások.És én ezt nem szeretném :/
2014. máj. 5. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, aki biszexuális, az sem mindenki egyformán.

Én is az vagyok nőként, de ezt a környezetemben senki nem tudja (csak 1-2 ember), a többi meg észre sem veszi. És hogy miért? Mert én érzelmileg soha nem kötődtem és nem is tudnék kötődni a saját nememhez, csak szexuális téren. Vagyis volt dolgom lányként-nőként lánnyal-nővel, de az csak a szexről szól. Tehát én kapcsolatot és érzelmeket csak is férfival tudok elképzelni, vagyis csak férfiakkal voltam kapcsolatban, vagyok jelenleg is, de amikor olyan helyzetben voltam, akkor a 4 fal között voltam lány koromban lánnyal, nőként nővel. Tehát szexuálisan vonzanak a saját neműek is, de érzelmileg csak is az ellenkező nem.

És ez az, amit te most még aztán baromira nem tudsz előre, hogy mi lesz. Majd csak évek múlva. Ugyanis még csak 13 éves vagy, tehát a szex is messze áll még (remélhetőleg) tőled!

2014. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Csak még egy-egy csók is ha történik köztem és az illető lány között,ha a szüleim megtudják...lesz nekem nemulass.Egy életre szobafogságba leszek.Ha apu nem csap agyon.Mert nem nagyon tetszik nekik,hogy barátkozok a csajjal...
2014. máj. 5. 15:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd a kamaszkor végére kialakul, hogy melyik nemhez vonzódsz, de ha a lányokhoz, akkor sincs semmi baj, mert nem tehetsz róla, és azzal senkit nem bántasz meg.
2014. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!