Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vár el egy érett 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár el egy érett 30-as férfi párkapcsolatban egy nőtől?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, függ a kapcsolattól, hogy együtt laktok vagy külön. Erre így nem lehet válaszolni.
2009. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
külön lakunk,csak pár hete ismerkedtünk meg
2009. dec. 26. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg szàrmazäsfüggö is! Ne felejtsük el. Nyugodt csalädi èletet vär a legtöbb, akit ismerek. Függ attòl hogy a fèrfi miken van màr tùl.
2009. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi sem régen vagyunk együtt.Az én párom hűséget, szeretetet, törődést, biztonságot keres, később közös lakást, gyermeket szeretne.A legtöbben ilyenkor már a nyugalmat keresik.29, elvált nő
2010. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

A nő legyen szexuálisan teljesen nyitott, azaz ne legyenek gátlásai, legyen megértő és hűséges, ha a nő önálló és szabadságra vágyik, akkor éljen egyedül magányosan.

Legyen türelmes és segítőkész, szeressen takarítani, tudjon főzni, és legyen munkahelye. Intelligens legyen és család-centrikus legyen(ne helyezze előtérbe a munkája iránti törekvéseit).

Cserébe nyitott vagyok szexuálisan, nincsenek gátlásaim, hűséges vagyok és megértő, nem vágyom szabadságra önállóságra. Ha nem hergelnek türelmes vagyok és segítőkész, nem tudok főzni és van munkahelyem. Fontos számomra a család.

31/F

2010. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

31 f

És te mit tudsz cserébe nyújtani?

Mosást és mosgatást?

2010. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most is szoktam mosogatni és a mosógépet sem ördöngősség bekapcsolni...Úgyhogy IGEN, bevállalom a mosást-mosogatást, ha erre van szükség!

;)

31/F

2010. jan. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!