Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ma azt mondta a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ma azt mondta a barátom, hogy nálam szeretne aludni, de vajon tényleg csak aludni akar?

Figyelt kérdés

2 hete járunk.

nem szeretnék könnyűvérűnek tűnni, mit kéne tennem?



2014. máj. 6. 14:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
én lefeküdnék vele, csak a kérdés itt az, hogy komolyan fog-e venni ezek után?
2014. máj. 6. 15:09
 12/31 anonim ***** válasza:

hát ezt megint neked kell tudnod.


De ilyenkor elromlik az ember realitásérzéke.


Van az a fajta pasi akivel lefeküdhetsz az első nap is, akkor is komolyan vesz.


Van az a pasi aki csak lefektetni akar mégha csak 1 hónap múlva is de akkor se vesz komolyan csak dugni akar.


Meg van az a pasi akivel ha korán lefekszel nem vesz komolyan.


Te neked kell tudnod ő melyik pasi.

2014. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
ez bizony meg akar ugrani.
2014. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kislány lehetsz ha ezt itt kérdezed meg. És nem, nekünk nem kell ezt jobban látnunk, miért kellene? Elvileg a te barátod, te ismered, vagyis inkább nem, nekem úgy tűnik.

Ha az ember felnőtt, érett egy kapcsolatban akkor tisztában van azzal, hogy mikor mit tegyen vagy engedjen és nem vadidegen embereket kérdezget hogy szerintük mit akarhat a "barátja". Szerintem mindketten éretlenek vagytok ehhez a kapcsolathoz és valószínűleg meg akar dugni...ez a véleményem :)

2014. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
20 éves kislány vagyok, ő az első barátom.
2014. máj. 6. 15:23
 16/31 A kérdező kommentje:
Bocsi nem mindenki 13 évesen kezdi, nekem ez új.
2014. máj. 6. 15:25
 17/31 PearlDiver ***** válasza:
Én a helyedben beszélnék vele, hogy akarod őt, de várjatok a szexszel, amíg egy kicsit jobban megismeritek egymást. Ha jó kapcsolatot akarsz, elsősorban vele kommunikálj!
2014. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Rengeteget beszélünk, csak ma úgy váltunk el, hogy ezt mondta, én meg rögtön igent mondtam, csak a szándékára lettem volna kíváncsi. (sietett. :) )
2014. máj. 6. 15:31
 19/31 anonim ***** válasza:

Tudod, az, hogy valaki kislány vagy felnőtt nem feltétlen a kora dönti el, ehhez agyban kell ott lenni, nem korban vagy testben.

Azzal nincs semmi baj, hogy ő az első barátod (és külön dícséretes hogy nem 13 évesen kezdted), nekem is 20 évesen volt az első de valahogy én nem rohangáltam fűt-fát megkérdezni hogy mit tehetek meg vele és mikor, vagy mit nem....és remélem érted hogy miért mondom hogy agyban kell felnőni, ha nem akkor nincs miről beszélni :) #14

2014. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

# 16/19


de azért két hét járás után már ottalhat...

bocsi, ez meg nekem új.

2014. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!