Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ma azt mondta a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ma azt mondta a barátom, hogy nálam szeretne aludni, de vajon tényleg csak aludni akar?

Figyelt kérdés

2 hete járunk.

nem szeretnék könnyűvérűnek tűnni, mit kéne tennem?



2014. máj. 6. 14:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Annyira álszentek vagytok, de akit a buliban dugnak szét az teljesen rendben van!
2014. máj. 6. 15:36
 22/31 A kérdező kommentje:
Azt is nagyon kedvelem, mikor valaki a kérdéseimet kezdi el minősíteni. Természetesen nem aszerint fogok dönteni, hogy ki mit írt ide. A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel. Én is tudok dönteni.
2014. máj. 6. 15:41
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 20-as!

Ha nekem szólt a válaszod, akkor azt javaslom hogy tanulj meg szöveget értelmezni, ugyanis én sehol nem írtam le, hogy ne aludjon ott.

Én pusztán annyit mondtam, hogy ezt neki kellene tudnia, érezni, hiszen ő jár a barátjával és elvileg ő ismeri....ennyi....ebben semmi álszentség nincs.

Attól, hogy itt x ember azt mondja hogy a pasija meg akarja dugni attól még közel se biztos hogy a fiú azt szeretné vagy éppen fordítva....

#19

2014. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Áááá szerintem Tyrian 2000-t akar játszani veled. Megmutatja, hogy már az ASTEROIDZ nevű pályán is meg tudja venni a hajóra a Mega Pulse-t, hátulra meg Sonic Oscillátort. És ráadásul olyan ügyes hogy már a harmadik epizód elején megszerzi a hajójára a Zicca Lazer-t, az egy csúcs fegyver ám :))))

Ja, generátornak meg a Gravitron Pulsar-Wave a jó :))))

2014. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszi! 22:00-kor jön, majd kiderül.
2014. máj. 6. 18:46
 26/31 anonim ***** válasza:
este 10kor már álló brével fog érkezni.
2014. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt.:P
2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokan itt lekezelően bánnak a kérdezővel pedig egyszer mindenkinek el kellett kezdeni valahol.

Légy boldog "kis"lány és reméljük, hogy nem csak kihasználni akar valaki.


Ezt viszont csak te érzékeled és te láthatod. Ha még nem bízol benne annyira, akkor nem kötelező, senki sem siettet. Pár hónap már nem a világ vége és annyi idő alatt biztosan kiderülne a szándék. :) Én simán kibírnék még egy évet is a barátnőm miatt.

2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

na mindegy, látom a kérdező is félreértette


senkit nem zavar ha dugsz de ha csak a bugyidba akar beférközni azt se fogod megállapítani.


Én nem feküdtem volna le vele - nem tudom mi történt - de félő hogy jobban lesz szexkapcsolat mint párkapcsolat.

2014. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, bár nem is lett volna rá szükség, mert anélkül is jól éreztük magunkat. :D
2014. máj. 7. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!