Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a lányotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a lányotok egy egyetemistával akarna randizni, aki nem magyar?

Figyelt kérdés
Másik európai országból származik, de a bőrszíne fekete. A lány majdnem 18 éves.
2014. máj. 7. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
kiírnám a kurucinfóra a panaszomat -.-
2014. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
akkor a lány is majdnem egyetemista. szerintem semmi probléma nincs vele és azzal se ha külföldi nem attól lesz valaki jó vagy rossz ember
2014. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne a bőrszíne alapján ítélet vagy hogy honnan jött

Ítélet a válása alapján;)

2014. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Addig oké, hogy nem magyar, de az már nem oké, hogy néger. Nem tudom, hogy mit tennék, mert ha eltiltom tőle, még jobban akarja... De nem akarom azt sem, hogy pár hónap múlva a saját lányom temetésére kelljen koszorút vinnem...


Nagyon nem örülnék neki...

2014. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

# 3:

Te beszélni magyar?

2014. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Keres valamit aki ijen esetekkel foglalkozik

Mondjuk egy bérgyilkost

2014. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi az a válás :O ? mármint tudom, h mit jelent a "válás" szó, de ebben az összefüggésben, h válása alapján nem.
2014. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vagy ez esetleg vallás akart lenni ? xD
2014. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezek a válaszok hatalmasak főleg az első lehet amugy izgatja a néger káró nem? Amúgy itt egy link nézd végig párszor mert nem hiszem hogy egy will smith:

[link]

2014. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a Charlie sorozat óta szeretnék egy kismajmot a családba,szóval legyél büszke a lányodra inkább.

Most már Magyarországon is teljesen hétköznapi és elérhető gyümölcs a banán.


Nem lesz gond nyugi.

2014. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!