Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiverte nekem egy csaj....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiverte nekem egy csaj. Szerintetek ezek után is csak a haverjának tekint? 14/F

Figyelt kérdés
Az egyik csaj iskolatársammal, aki 14 éves, suli után elmentünk moziba. A mozi után megbeszéltük hogy este 6 óra felé dumálhatnánk egy kicsit. Találkoztunk egy parkban, és elkezdtünk a szexről beszélgetni. Aztán megkérdeztem tőle hogy kiveri-e nekem. Mondta hogy jó, és arrébb mentünk egy bokorhoz. Elkezdte nekem csinálni, és el is élveztem. Egy kicsit a kezére is ment. Szerintetek ezek után lehetünk ugyanúgy "haverok", vagy akarhat-e tőlem valamit? Mert én nem vagyok szerelmes belé :S
2009. dec. 26. 23:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%

Ember, kíváncsiságból egyik lány sem veri ki a faszodat. Már elnézést. Kíváncsiságból fog veled lefeküdni is.

De komolyan ne tervezz vele, mert ez a kíváncsiság valszeg gyakori nála, és félő, hogy másoknál is előjöhet.

2009. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Basszus, például 0:05-ös, annyira látszik, hogy irigyek vagytok... Erre?

Kíváncsi lennék a kiscsajra két év múlva, hányan mentek már át rajta...

2009. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Ja, ez biztos tipikusan az a fajta lány, akit "úgy szeretnek a haverjai", valamiért. Hát azért, mert szopja őket, mint vákuumszivattyú a fekáliát.
2009. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
azért leírhatnád milyen volt, nem mindenkinek veri ki egy 14 éves csaj...finom kis keze volt?
2009. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

SZia!

Én 0:05ös vagyok, és nem vagyok irigy, menyasszonyom is van! Szerintem 14 évesen még nem biztos, hogy sokan átmentek rajta, de később sokan át fognak. Szerintem a srác még nincs abban a korban, hogy megtalálja élete szerelmét, addig pedig miért ne? De persze ez az ő döntése.

2009. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
59%
minek bátorítjátok szexre?:O kis gyerekek..úristenem
2009. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy a baráti szeretet meg persze a kíváncsiság ezt hozta ki belőle. Ő is kíváncsi volt rá, hogy milyen egy kéjléc fogása, meg a látvány ahogy elmész, és pont kapóra jött neki a szitu. Bár esélyes, hogy érez irántad többet is, de az sincs kizárva hogy nem. Kérdezd meg tőle! :)
2009. dec. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
Engem is érdekel a csaj:D
2009. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Szerintem ha haverok vagytok akkor a csaj csakúgy nem veri ki neked.. :/ tőled is elég érdekes dolog volt h erre kérted.. de az még érdekesebb h a csaj bele is ment.. :S

picit szánalmas.. de ha te nem akarsz tőle semmit akkor szerintem mondd meg neki :S

2009. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha az én lányom ilyet csinálna 14 évesen, hát elverném de rendesen!!!! 14 évesen a tanulásal foglalkozon ne a faszokkal!!!!!!!!
2009. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!