Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiverte nekem egy csaj....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiverte nekem egy csaj. Szerintetek ezek után is csak a haverjának tekint? 14/F

Figyelt kérdés
Az egyik csaj iskolatársammal, aki 14 éves, suli után elmentünk moziba. A mozi után megbeszéltük hogy este 6 óra felé dumálhatnánk egy kicsit. Találkoztunk egy parkban, és elkezdtünk a szexről beszélgetni. Aztán megkérdeztem tőle hogy kiveri-e nekem. Mondta hogy jó, és arrébb mentünk egy bokorhoz. Elkezdte nekem csinálni, és el is élveztem. Egy kicsit a kezére is ment. Szerintetek ezek után lehetünk ugyanúgy "haverok", vagy akarhat-e tőlem valamit? Mert én nem vagyok szerelmes belé :S
2009. dec. 26. 23:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
gyerekek ennyire elku.vásodott világot,amikor én ennyi idős voltam volt egy lány akibe szerelmes voltam,de ő nem a faszomat fogdosta,hanem annak örültem,hogy a suliban kiránduláskor ő a párom bazz ilyet,menj légyszi vissza a matchbox-okhoz .....
2009. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
én is kiverhetem?xD
2010. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
te is egy 14 éves kiscsaj vagy?:)
2010. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
dehogyis csak viccnek írtam!(:
2010. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

hát ez a csaj egy qrva de mind1...

sztem mond meg a csajnak h nem akarsz tőle semmit

2010. jan. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
már nem azért de én is 14éves lány vagyok de én tuti nem vertem volna ki..nemleszek krva..
2010. jan. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Az utolsonak azert mert egy csaj kiveri meg nem lesz k*rva. A k*rvaknak fizetni is szoktak a szolgaltatasaiert.

Szerintem a csaj valamennyire csaj erdeklodik feloled, mert azert nem akarki ugrik ha te arra kerek szopjon mar le. Lehet nem akar semmi komolyat, azt mondom valami szexualis vonzalmat erezz irantad.

2010. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ezt jó volt végigolvasni, sokat röhögtem :DDDD
2016. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Azóta?
2023. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!