Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáljam, vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki iránt fogalmam nincs mit érzek. Egyszer gyűlölöm, aztán már csak rá rudok gondolni, mindig más. Viszont tudom, hogy ő vele semmi komolyat nem tudok tervezni. Többször is mondta, szetetné velem megpróbálniés járjunk.

2014. máj. 7. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsed el. Ha szereted akkor nem teszed ki ilyen agyamentségnek, ha gyűlölöd akkor meg megvonod tőle azt amit akar.
2014. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az! nem tudom, hogy szetetem, vagy gyűlölöm
2014. máj. 7. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg!

max nem jön össze

Na és akkor?

De az is jöhet hogy életed párja csak még nemtudod ;)

2014. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt mondom hogy ha szereted akkor nem teszed ki őt a dilidnek, ha meg utálod akkor megvonod tőle amit szeretne (járni veled).
2014. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól függ, a fiú hogy áll a dologhoz. Ismerek olyan csajt, aki ugyanennyire nincs tisztában a saját dolgaival, de én szerintem tudnám kezelni a dolgot, nem zavarna, és működhetne. Csak én esélyt se kaptam rá. Szerintem egy próbát megér.
2014. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ilyenkor jusson eszedbe ,hogy YOLO :D egy probat meger ,ha nem jon ossze nem lesz semmi :))
2014. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!