Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el vagy próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy próbáljam megérteni?

Figyelt kérdés
van egy fiú 14 éves és nem értem hogy miért viselkedik így velem (beszólogat,dobál,hülye beceneveket ad nekem)amikor próbálok beszélni vele nem figyel rám vagy nem vesz komolyan mert csak nevet az egészen de csak suliba van így mert volt egy buli ahol ketten voltunk és elmondta hogy tetszem neki ekkor én is elmondtam hogy ő is nekem, végig egymással voltunk elfoglalva de amikor kérdeztem hogy szerelmes-e akkor nem válaszolt csak annyit hogy 'mi van akkor ha igen' de viszont suliba is próbál a közelemben lenni igaz hogy elég fura módon (kötekedéssel) de akkor is ott van...a szar az hogy én kezdek szerelmes lenni és nem tudom hogy mit tegyek,mi lenne a legjobb..

2014. ápr. 14. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját magamról mondhatom, hogy mikor 14 éves voltam, kicsit hasonlóan viselkedtem. Próbáltam ugratni azt aki tetszik, néha talán kicsit durvábban, de ez sokszor nem nyerő. Sanszos, hogy tetszel neki és ezért csinálja, de megmondani nem fogja, mert ahhoz szinte sose van elég merszünk, hisz milyen ciki, ha visszautsítást kap. Én sem mondtam meg nyilvánosan senkinek max bókoltam.
2014. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha elolvastad volna figyelmesen amit írtam akkor tudnád hogy elmondta hogy tetszem neki:)
2014. ápr. 14. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
De azt is írtad, hogy nyilvánosan nem mondta meg, hogy szerelmes. Véleményem szerint az kicsit többet jelent.
2014. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kösz most sokat segítettél
2014. ápr. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!