Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedésnél a lány vagy a fiú menjen először a másikhoz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mivel nem egy városban laknak, de már majdnem 5 hónapnyi csetelés, telefonbeszélgetés után lehetne olyan szinten bízni a fiúban, hogy tényleg nem ver át, és csak egy 'sima' randi/találkozó lesz? Mert mondta, hogy eljön ide, ahol én lakom, csak ez egy falu, és itt szinte semmit nem lehet csinálni, meg nem is akarom, hogy egy idegen fiúval meglássanak, aztán mindenki erről beszéljen (mert a faluban mindenki mindenkit kibeszél), közben még semmi sem biztos kettőnk között. Ő egy nagyvárosban lakik, ahol van mozi, sok kávézó meg hasonló helyek, szép sétálóutcák, és ismerem is azt a várost, úgyhogy nem tudna úgymond elvinni idegen helyre, meg nem is mennék vele semmi elhagyatott utcára. Ő kezdeményezte a találkát, és én mondtam neki, hogy elmegyek szívesen, bár utánaolvasgattam, hogy első netes randira a fiúnak kell a lányhoz mennie, meg a lány hívja az ismerőseit vagy barátnőit is, hogy minél jobban biztonságban legyen. Jó, tényleg hallunk sok olyat, hogy fiatal lányokat elrabolnak, de erről a fiúról képtelen vagyok elképzelni, a hangja meg az írásai alapján nem tűnik 'olyannak', inkább kicsit félénkebbnek, még az 5 hónap alatt a szexről sem beszélt velem, pedig 21 éves.

18/L


2014. máj. 7. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ő jött fel Pestre, ahol akkor kolis voltam :D
2014. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jahm én vagyok a lány :D
2014. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és melyikőtök az ő? fiú vagy lány??:D
2014. máj. 7. 23:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Direkt forgalmas részen randiztunk, azért csak neten ismertem meg :)
2014. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, hogy ne vigyél az első találkára barátnőket meg barátokat. Már eléggé meg kellene bíznod benne, ha már fél évet várt a talira. Üljetek be egy forgalmas kávézóba ha félsz még, de semmi képpen se vigyél ismerősöket a randira, én egyből kidobnálak akkor, ide vagy oda 5 hónap..
2014. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a hallunk olyat h elrabolnak fiatal lányokat, ja hallunk, de komolyan már hányat, a hányból, szerinted országosan hány netes találkozás van és hány végződik elrablással? most erre egy nagyon tippre mondok számot.. kb van 1 millió találkozás évente és az 10 végződik elrablással.. CSak persze a híradó ezt nyüstöli.. 10 az 1 millióból. Szerintem nagyobb az esélye hogy elüt egy busz mint hogy elrabolnak.. Ezért utálom ezt a fos médiát
2014. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
a fiú menjen a lányhoz.. mivel elsõ találkozás így a lány biztonságban érzi magát (nõi szemszögbõl és tapasztalatból)
2014. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi köztes helyen találkoztunk.
2014. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majdnem fél év alatt csak megismerted annyira, hogy ne jussanak eszedbe ilyen hülyeségek, mint az elrablás. Szerintem mindegy, hogy hol találkoztok, ha csak pár óráról van szó. Ha meg el is menne a faludba, akkor szerintem nincs mitől tartani. A barátnőket felejtsd el. Nem rég voltam hasonló helyzetben, szerencsére minden a legjobban alakult.
2014. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ha a csaj lengyelországban van ? XDD
2014. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!