Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes dolog letörölni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog letörölni az exemet facebookról?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, egyszerűen idegesít, ha kiír valamit, látom, hogy miket lájkol, stb.. egyszerűen nem bírom nézni a pofáját (elnézést a kifejezésért). Szerintetek letöröljem? Nem vall ez gyerekességre? Ti mihez kezdtetek az exetekkel szakítás után?
2014. máj. 8. 13:46
1 2 3
 1/30 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Nem gyerekes. Én nem töröltem le senkit, legfeljebb más törölt le engem.
2014. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
inkább szánalmas
2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Miért lenne gyerekes?

Megszakad a kapcsolat, akkor minek tartani a "kapcsolatot" Ez önellentmondásos.

Az a gyerekes, ha még odaírsz valami "elbocsátó szép üzenet"-et, aztán törlöd. De így nem.

2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Hogy nem a szeretőd attól még az ismerősöd, akárcsak ha az utcán találkoztok
2014. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2014. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nekem csak olyan ismerőseim vannak most már, akikkel rendszeresen beszélek, tartom a kapcsolatot. Meguntam ezt az ostoba divatot, hogy "minél több ismerősöd van, annál menőbb vagy, és nem gáz, ha a 4 ezer ismerősöd közül 3900-al még az életedben egy mondatot nem váltottál"


töröld le a francba.

2014. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem az. Én instant töröltem és tiltottam az exemet és azóta sem oldottam ezt fel.
2014. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

2-es

Hogy lenne már szánalmas?

Minek tartani olyannal a kapcsolatot, akitől el akarsz távolodni?

Ha nem akarsz eltávolodni, akkor meg miért szakítottatok?

Biztos szakítottál, aztán reménykedsz, azért nem törlitek egymást, és bebeszéled magadba, hogy szánalmas lenne. Inkább ez a szánalmas.

2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Jogodban all megszabadulni azoktol az ismeroseidtol, akik frusztracioval toltenek el


maga a jelenseg viszont valoban nem tul erett gondolkkdasra... vagyninkabb erzelmi fejlettsegre utal..

ha zavar, torold le... ez csak egy kbszott honlap, nem szabad nagy dolgot tulajdonitani neki!:)

2014. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Egy sima ismerősnél is az van, ha nem tetszik, hogy tudsz a dolgairól , akkor érdemes törölni.
2014. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!