Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nagyon irigylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nagyon irigylem azokat, akik lánynak születtek ebben a korban?

Figyelt kérdés
Olyan jó,hogy ők válogathatnak,még a csúnyábbak is a fiúk közül és ez egyfajta beképzeltséggel,felsőbbrendűségi érzéssel tölti el őket.Náluk nem is nagyon számít a külső,úgyis talál pár az összes.De én ronda,ocsmány fiúként soha senkinek nem kellek és egyszerűen levegőnek néznek vagy kinevetnek.Szánalmasnak érzem magam,hogy pont ebben a szabad,demokratikus korban vagyok ennek a testnek a korlátai közé szorítva.
2014. máj. 8. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Én is rettenetesen ocsmány férfi vagyok, és még csak szóba sem állnak velem a nők, de amit gondolsz az nem fér bele a normális fogalomkörébe.


3: Neked csak itt külön megjegyzem, hogy kíváncsi lennék te hogy éreznéd magad ha csak folyamatos visszautasításokat kapnál semmi pozitív jel nélkül.

2014. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor olyan ruhákat vennék fel,hogy kint lenne mindenem és lenne 100 pasi aki rám mászna,még akkor is,ha egyébként ocsmány az arcom vagy kicsi a mellem.
2014. máj. 8. 16:42
 13/17 anonim válasza:
Ne már! Történjék bármi, akármilyen mélypontra is kerülök, bármi történt és bármi is fog történni, ezt az egyet soha nem fogom megbánni, hogy fiúnak születtem. :)
2014. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha lány lennél kitennéd mindened? Viselkedj férfiként is ilyen gátlástalanul ha nőt akarsz. Ne agyalj azon, hogy mi lenne ha..
2014. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező ennyire már ne legyél ingerszegény életű....


Javíts a külsődön,ha nem tetszik.

2014. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, én meg azokat irigylem, akik benne vannak a világ 100 leggazdagabbjai között...

őket inkább megérné irigyelni, pedig csak jókor születtek jó helyre...


Viszont... A mai csodálatos tudomány, már nőt tudna belőled faragni! Hormonokat szedsz majd és átalakító műtétek árán, de ugyanolyan nővé tudsz válni, mint bárki és senki nem mondja majd meg a különbséget!


Kivéve, hogy nem tudsz majd gyereket szülni.


Ja és ne feledd:

-Főzz!

-Moss!

-Takaríts!

-Hagyd, hogy egy pénisz ki be járkáljon benned! Vagy a torkodban!



De még ha romantikus lélek lenne én férfiként akkor sem merném elképzelni, hogy egy férfi úgy érjen hozzám. Te meg férfiként erről fantáziálsz, hogy omlana utánad 100 férfi :D:D

2014. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Költőnő? ***** válasza:

Hát gondolom h jelenleg (még) férfiként nincs túl nagy melled.

Na azt a keveset tedd ki és élvezd a nyálcsorgást.

Sok sikert hozzá!

2014. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!