Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtátok, hogy a melegek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok, hogy a melegek nem tehetnek arról, hogy így születtek?

Figyelt kérdés
Könnyen elítéljük őket, de ők maguk sem tehetnek erről, hogy 'így születtek'.
2011. ápr. 17. 06:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
A föld lakosságának kb 7%-a "veleszületetten meleg", a többi divatb.zi, és ők igenis tehetnek róla. :(
2011. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mi az, hogy divat...? És mi a különbség a kettő között (pl. kinézetre)?
2011. ápr. 17. 07:05
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Figyelj, attól, hogy ők állítólag így születtek (beszélgettem egy pszichológussal, szerinte nem így van), nem jelenti azt, hogy parádézniuk kell a körúton tollboában és tangában. A lakosság többségét a melegek feltűnési viszketegsége bosszantja.

2011. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

A melegekhez úgy viszonyulok mint a kopasz csigához.Látni se bírom mert undorodom tőlük.

Szerintem tehetnek róla, de ha nem akkor se kéne a gyomorforgató másságukat annyira kihangsúlyozzák, reklámozzák.

Ebben a fene nagy liberalizmusban minden mocsok a felszínre jön és sokasodik szaporodik. Miközben irritálja és megbotránkoztatja a többséget, pofába mászóan követeli, h fogadják el őket!

Már már követhető mintaként kezelik őket egyesek annyira toleránsak , pedig melegnek lenni BŰN amit büntetni kellene.

2011. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

és erre most jössz rá? még egy gén.konfigurációt is azonosítottak már vagy 15 éve ... persze h veleszületett jellemző, én is pszichológus vagyok, és ne is haragudj, de sztem te nem pszichológussal beszéltél, aki ezt mondta neked, mivel egyszerűen baromság

bár jó pénzért én is ismerek kollégát, aki hajlandó a szülőknek elvállalni, hogy "átneveli" a gyereket, de az ilyet ki kéne zárni minden féle pszichológiai tevékenységből

2011. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Az ókori görögök mind úgy születtek?
2011. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
divatbu.zi? na ne idegesíts már ... próbálj meg egy teljesen hetero fiút rávenni arra, hogy megrakjon csak divatból egy fiút ... ugye te sem gondolod komolyan?
2011. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

07:26!

na ez az ... én ezért is mondom, h bizony van különbség melegség és aközött h fiúval sexel valaki, mert azt lehet tökéletesen heteróként is

2011. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
ez utóbbi a heteroflexibilis, agyengébbek kedvéért
2011. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Valószínű van közöttük "veleszületett" is, de szerintem több a "megfertőzött"!

Kevesebb figyelmet kellene nekik szentelnünk és akkor az egészségesen születettek előtt sem lenne annyira szem előtt a másságuk.

Tüntetni az "elfogadásért" sokkal nagyobb joguk lenne a mozgás-sérülteknek és az összes többi hátrányos helyzetűeknek, mégsem teszik!

:D Én egyenesen betiltanám a tüntetéseiket, ez inkább magamutogatás, mint a jogaikért való harc.

2011. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!