Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bohóckodás gyerekeskedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bohóckodás gyerekeskedés 22-23 évesen csajok mit gondoltok erről, nem gáz ilyen korba?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ez így kissé távfogalom
2014. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is tág fogalom, és is szoktam bohóckodni, és idióta lenni mint egy ovis, de teljesen komoly is tudok lenni....és már 24 vagyok. Szerintem jó hogyha az ember nem fog fel mindent teljesen komolyan...egyszerűbb lesz minden.
2014. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D azta... tényleg fáradt vagyok, "távfogalom"... tág fogalom!!!! bocsiiii
2014. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is gyerekes vagyok és bohóckodok, de ha valakit idegesít, az ilyen ember, az ne barátkozzon velem, ennyi. Van aki szereti, más inkább komoly, persze kell lennie egy olyan oldaladnak is, akivel el lehet beszélgetni értelmesen, és ha gondban van, támogatod azt akit szeretsz, akkor nincs vele semmi baj. 21L
2014. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21 vagyok, de a bevásárló kocsival még mindig rodeózok. :D

Amúgy nem is nézek ki 21nek...azt hiszi mindenki 16 vagyok.Nagyot néznek, mikor megtudjàk, hogy lassan 22. N

2014. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerek 30 évest is aki néha olyan mint egy ovodás
2014. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része csak egy nagyra nőtt gyerek =) Ha a kellő időben, helyzetben tud komoly lenni, akkor semmi gond a bohóckodással, komolytalankodással. Sőt, kifejezetten üdítő is lehet.
2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!