Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, mert egyre többet gondolok az öngyilkosságra?!?!

Figyelt kérdés
Leszbi vagyok és 17 éves. Szerelmes vagyok az ofőmbe, de előtte mindig is tagadtam, hogy a lányokat szeretem. De múltkor megtudta és most annyira rosszul érzem magam, mert tudom, hogy őt szeretem és, hogy más vagyok...Még csak az hiányozna, hogy azt is megtudja, hogy belé vagyok szerelmes! Bár valószínűleg jól fogadná, ahogy azt is, hogy leszbi vagyok. Meg akarnám ölni magam leginkább, de szeretem őt és nem bírnám otthagyni, meg rá is jöttem, hogy az élet ennél azért fontosabb...! De kérlek adjatok valami hasznos tanácsot, ami kevésbé lekezelő! Előre is köszii :D
2014. máj. 8. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg! Ha úgy érzed nem bírod elviselni válts iskolát, nem ő lesz az utolsó/egyetlen szerelmed. Kicsit benő a fejed lágya és találsz magadnak egy olyan lányt akit szerethetsz és vissza is szeret, lehet most szar, de legyél pozitív!
2014. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy legyél ön gyilkos és kezd előről
2014. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Keresd pszichiáter vagy pszichológus segítségét! Sürgősen!
2014. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!