Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire határozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire határozatlan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Senkitől se tudok jó tanácsot kapni. :( Az van hogy 3 hónappal ezelőtt bejöttünk egymásnak egy sráccal , de összevezstünk vmin ő nem akart békülni, és gusztustalan amit csinál, csajról csajra megy és nehezen tudom magam rajta túltenni. És nem tudom amikor vele voltam olyan másnak éreztem amikor velem volt annyira más volt velem, olyan "finom". De úgy látszik nem érdekli a dolog pedig próbáltam beszélni vele, de le se szar. Közben van egy srác akivel taliztam tényleg helyes is kedves is jófej is, csak zavar nála h 1 éves kapcsolata nem rég ért véget , és nagyon szerelmes volt a bnőjébe.. így nem igazán tudom hogy tőlem mennyit akar, de hív még talizni és az eszem mondja h menjek el , mert tényleg ritka az ilyen srác, viszont ott motoszkál az a másik fiú is. Meg folyton úgy érzem hogy még több ismerősömmel taliznék hátha jobban összeillünk.. és kb ilyenekért soha nem jöttem össze még senkivel.. Valaki tudna valami tanácsot adni?:/

17L


2014. máj. 8. 20:36
 1/2 A kérdező kommentje:
És mint rögeszme ragaszkodom ahhoz a sráchoz, ő még mondta is h ő nem akar lerohanni mert másnak gondol, de nemtom miért gondolom azt h vele lehetek boldog. és leheth a másik srác igazán nem is tetszik csak felejteni akarok. mit tegyek?
2014. máj. 8. 20:38
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek adnod kéne egy esélyt :) kivéve a régi srácnak! Ha lányról lányra jár te sem várhatsz nagyon mást sajnos... :/ Próbálj megrajta túllépni, és randizz másokkal például az említett sráccal is. Attól még hogy szerelmes volt a barátnőjébe, az nem zárja ki egy új szerelem esélyét... :) Egy találkát mindenképpen megér. És ne gondold túl a dolgokat, hallgass az eszedre de az érzéseidre is. Akivel jól érezted magad egyszer, azzal meg egy randi jöhet és majd kialakul :)
2014. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!