Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ultra félénk, szerény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ultra félénk, szerény, határozatlan lánnyal hogyan lehet előrejutni?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy lány, egyszerű, szerény, szegény, vallásos, nagyon művelt. Már szűk baráti köre is akart neki pasit keríteni, eredménytelenül.


Engem kedvel, jól elvagyunk, kétoldalú az érdeklődés egymás iránt. Megvan a rajongás, de semmi előrelépés :) Én őt feleségül veszem, csak még nem tud erről :)

Egy "most járunk!?" témánál is határozatlan. Én határozottan, férfihez méltóan megmondom neki, hogy kedvelem, meg nem akarom elveszíteni,bla bla.


Mit tegyek? Nem vagyok csóró, vagy tipikus bunkó. Tudja Ő ezt.


Kérjem meg a kezét és 3 év gondolkodás után igent fog mondani, AVAGY haladjunk az Ő tempója szerint, de akkor ugyanez 20 év múlva történik meg ??


Tehetetlen vagyok .. :D


2013. márc. 3. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy te nem vagy tipikus bunkó

más nem számít

2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fospuska ***** válasza:

inkább telhetetlen. :) ha tényleg őt akarod elvenni,nem ráérsz várni?


gyűrűt neki,oszt 3 év múlva lagzi. de híjjatok meg engem is,ha már így rábeszéltelek.:) olyan lagziba szeretnék menni,hogy hajnal ötkor lövöm ki az utolsó nokedlit az orromból.:D

2013. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lassan adagold neki a dologokat, ne egyszerre, mert akkor megijed.


szerintem nehogy megkérd a kezét még igy az elején, ha azt sam tudja, akar-e járni veled vagy sem.


várjál még, addig, hogy igent monjon a járásra, addig te csak legyél ott szépen mellette, ahogy eddig.

2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!