Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Határozatlan, és megalázkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozatlan, és megalázkodó tipusu vagyok, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen a beálitottságom, hogy felnézek a nőkre. De igy meg nem tudok egyest sem meghódítani, csak barátként, lelkitársként tekintenek rám.

Engem is zavar, ugyan is az élet más területein gondot okoz néha ez.

Össze tudom magam szedni, de nem olyan hosszú időre.

Hogyan lehetne a személyiségemen változtatnom?


2013. jún. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Változtass az értékrendeden. Hogy lehet felnézni egy nőre???

Kivéve egy-kettőt persze.

2013. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok során tudnál változtatni.

Először próbáld ki a laza kapcsolatot 1-2 lánnyal, biztos találsz rá alkalmas egyént. Ha nem komoly kapcsolatot keresel egyből, akkor nyilván lazábban kezeled majd a dolgokat, nem görcsölsz rá úgy a dolgokra.

Majd így növeld meg az önbizalmadat, hogy határozottabb légy.

2013. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.

Vedd úgy minden csajnál, hogy már a tiéd, és téged akar. Akkor minden könnyebb lesz.

2013. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!