Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tegez le engem a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tegez le engem a leendő férjem édesanyja amikor ő nem ajánlotta fel a tegeződést kölcsönösen?

Figyelt kérdés

Nem rég mutatott be a vőlegényem az édesanyjának, erre ő szó nélkül letegezett ....gondoltam csak véletlen, hisz nem ajánlotta fel később sem a tegeződést kölcsönösen. De azóta is az van hogy nekem magáznom kell, ő meg letegez.


Viszont ha én nem tegezhetem őt (amit megértek) akkor ő milyen alapon tegez le engem egyoldalúan?


Ez a tisztelet hiánya lenne?


2014. máj. 9. 02:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Mert ő az idősebb
2014. máj. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

És? Attól még nem felsőbbrendű. Az még nem jogosítja fel arra hogy csak úgy letegezzen ismeretlenül....nem egy tini vagyok hanem felnőtt ember....


Szerintem bunkóság....


attól, hogy idősebb még mutathatna némi tiszteletet.

2014. máj. 9. 02:33
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
ha öt év van köztetek akkor megértem ha furcsa. ha 25 akkor nem.
2014. máj. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lépj tovább. Engem ha valaki magáz, mindig azt hiszem hogy valami baja van velem. Kivéve ha tudom hogy baja van velem. :)
2014. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Ez általában így szokás. Gondolj bele: ha lenne gyereked, annak a pajtásait magáznád? Persze lehet, hogy már nem vagy gyerek, de számára igen. Nem érdemes ezen felháborodni. Egy idő után kialakulhat a kölcsönös tegeződés. Rajtad is múlik.
2014. máj. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekeket nyilván nem tegezne le....felnőttekről volt szó.


Amúgy nálunk is így van 4 éve. Anyósom letegezett első perctől full ismeretlenül, de én magázom... kicsit megalázónak érzem...


Ismeretlen embereket, akik ránézésre 20 év felett vannak, nem kéne letegezni csak mert a másik idősebb. A kölcsönösség hiánya engem is zavar. Vagy magázódjunk, vagy tegeződjünk....de ez ami van olyan érzést kelt mintha alsóbbrendű lény lennék, mert nem kölcsönös.


Gondolom téged is ez zavar.

2014. máj. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
te, amikor a szomszéd letegez, te meg magázod az nem furcsa? vagy letegezed a 60 éves szomszédot mer elmúltál 25?
2014. máj. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az utcában ahol lakunk és közeli szomszédok, 40-50 év körüliek vannak. Ők kölcsönösen felajánlották a tegeződést amikor ideköltöztünk.


Egy idősebb néni van pont mellettünk, aki 75 éves. Vele magázzuk egymást. Jééé, még egy szomszéd is képes arra hogy a minimális tiszteletet megadja ha ő nem akar tegeződést...akkor van benne annyi hogy engem is magáz ahogy én magázom őt. És nem tegez le csak úgy. Igazi csoda ugye?

2014. máj. 9. 03:28
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem a tisztelet hiánya, nem kell rögtön rossza gondolnod.


Ezt általában így szokták. Nekem minden barátom szülei tegeztek, és én magáztam őket. Nekem ez valahogy így volt természetes, pedig messze nem vagyok már tini 30 felett. Persze, volt, aki később felajánlotta nekem is a tegezést.

2014. máj. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Valaki nagyon utálja az anyósát....
2014. máj. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!