Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap a kádban csináltuk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a kádban csináltuk és félig belém élvezett utána bele tusoltam meleg vízzel, lehetséges, hogy így is teherbe esek?

Figyelt kérdés

#teherbe eshetek
2014. máj. 9. 10:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha nem forró vízzel, hanem ecetes vízzel irrigáltál volna ( nem tussal), akkor az hatásos lehetett volna. Így előfordulhat a terhesség.
2014. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

A vízzel csak elősegítetted a teherbe esést, azt a több millió spermiumot nem tudom hogy gondolhattad, hogy csak úgy ki lehet mosni. Az meg, hogy félig élvezett beléd, semmit nem jelent, akkor is terhes lehetsz, ha nem élvez beléd.


Jobban járnál, ha elmennétek esemény utáni tablettáért, mert elég esélyes a terhesség. Minél később mentek, annál kevesebb az esélye, hogy hat.


Aztán ha nem jön meg, akkor csinálni kell egy terhességi tesztet.

2014. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Hogy miért érdemlitek meg ha beüt a baj? Mert ostoba vagy. Inkább figyeltél volna biológia órán vagy a sok hülyeség helyett nézted volna az egyik tudományos műsort ahol szépen elmondják mi történik ha valaki nemi életet él, és a sperma bekerül a nő nemi szervébe. Akkor nem hinnéd el azt a baromságot, hogy meleg vízzel kimosni..Ugye tudod, hogy ez ostobaság??? Dugás helyett, miért nem tanultok egy kicsit???
2014. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
én a helyedbe nőgyógyász sürgősségi fogamzásgátló.. aktus utáni 72 órába ha el van kezdve akkor nem lesz probléma..
2014. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk ebben túl tájékozódottak, de ettől még nem kell hülyézni.. Igazából tervben van már a kisbaba :)) 8 éve vagyunk együtt és 24 vagyok.

Azért is tettem fel a kérdést, mert "titkon" reménykedtem ezekben a "pozitív" válaszokban (főleg, hogy pco szindromával diagnosztizáltak). Csak, még jó lett volna, ha a kicsi előtt meg lesz a jogsim és teljesen át építjük a házat. Még fél max egy évig akartunk csak várni.

Utolsó válaszolóknak nagyon köszönöm!! :)

2014. máj. 9. 10:30
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Félévente kiadom itt magamból, és most megint eljött a pillanat. Nem értem. Mert oké, hogy több ezer kérdés van arról, hogy "mennyi az esélye, szerintetek mi lesz, ha ez így meg úgy volt", mert az iskolákban nem térnek ki a részletekre, bevisznek egy banán-koton kombót, aztán le van tudva a felvilágosítás.


De ez, hogy alapjáraton az a kérdés, hogy "ha a pasim belém élvezett teherbe eshetek-e", ez elszomorító, felháborító, és nem is értem, hogy hogyan történhet meg. Nincs ezeknek a gyerekeknek anyjuk, apjuk, tanáraik, akik felvilágosítsák őket? Ki és hol rontja ezt el, hogy egy kislánynak el kelljen jutnia az abortuszig, hogy felfogja, hogy hogyan készül a gyerek?

2014. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Félig ment belém... nem ez a kérdésem, hanem a tusoló része kedves válaszoló. Olvasd el az utóbbi válaszomat is és a kérdésem egészben.
2014. máj. 9. 10:38
 18/29 anonim ***** válasza:
de mi az hogy félig ment el benned? 2 spricc bement a többit meg kihúzta? :D
2014. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igen az eleje belém ment, közbe leszálltam róla.
2014. máj. 9. 11:02
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
de ha amúgy is akartok babát, akkor nem mindegy? akkor minek ekkora kérdést csinálni belőle? am szép, h már 16 évesen pasiztál.... ehh... legalább sulid van vagy hasonló?
2014. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!