Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap a kádban csináltuk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a kádban csináltuk és félig belém élvezett utána bele tusoltam meleg vízzel, lehetséges, hogy így is teherbe esek?

Figyelt kérdés

#teherbe eshetek
2014. máj. 9. 10:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
és azért 24 évesen lehetnél tájékozottabb is. szerintem még a hülye is tudja, hogy gyerek abból lesz, ha beleélvez a pasi a csajba.
2014. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

A hülye is tudja... :D neked pedig a szövegértéssel vannak problémáid?!? Segítek: A kérdés a tusoló "módszerről" szól.

Mekkora kérdést?? Itt az ír akinek kedve van hozzá, nekem pedig kedvem támadt véleményeket olvasni, vajon most teherbe esek e ... míg nem veszek tesztet. Itt is segítek: a válaszomban szerepel, hogy már tervezzük, de ha xy meg lenne előtte, úgy jobb lenne. Nem hiszem, hogy ezzel csak én vagyok így. Igen 16 évesen szerelembe estem (itt sem hiszem, hogy kivétel vagyok és nem csak a mostani generációban még mielőtt ezzel érvelnél) és azóta is együtt vagyunk és szeretjük egymást. Egyébként lehetséges igen, hogy elvégezzem a tanulmányaimat, tartós kapcsolatban. hehe

Azért ez vicces, milyen "jó" indulatúak egyesek..

2014. máj. 9. 13:21
 23/29 anonim ***** válasza:
71%

:DDD


Miért mit gondoltál, kimosod magadból, azt kész??? Na akkor kivel is van a gond?:D

2014. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Na engem úgy vágtak volna ki otthonról, ha 16 évesen kufircolok. Ja és a szexhez is fel kell nőni, itt egy újabb példa.
2014. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Hányszor ismételjem meg, ezt hallottam nem egy embertől.

Ha ki próbálom azzal semmit nem veszítek. Gond mindenkinél van egyébként, nálad a szövegértés nálam pedig, ez a tusolós sztori pl.... :D

Ja egyébként ki írta, hogy mikor feküdtem le vele?? :DD

16 évesen pedig szoktak párkapcsolatot létesíteni most is és régen is ez biztos. Sőt büszke rám az Édesanyám, hogy 8 éve tart a kapcsolatunk és szeretjük egymást...

De tudod, magad szemében még a gerendát sem veszed észre.

2014. máj. 9. 16:10
 26/29 anonim ***** válasza:

Na ítélkezz már rólam néhány mondat alapján :D


Még mindig nem értem, milyen szövegértésről beszélsz, de nem is áll szándékomban értelmetlen vitákba bonyolódni. Kimosni magadból nem bírod, ezt mások is megmondták. Tévhitek vannak, ez is egy ilyen. De hogy ennyi idősen ezt elhidd, és azt mondd magadról, hogy nem vagy tájékozott szex terén, azért az egy kicsit meredek.

2014. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Ne érts félre, nem ítéllek el!!

Én lettem elítélve, mert nem vagyok tájékozódott szexuális téren... Na mindegy is. További szép napot! (:

2014. máj. 9. 17:16
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi lett a "kaland" vége? Teherbe estél?
2014. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem. És azóta sem sikerült..
2014. júl. 25. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!