Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a gondolkodásmódról?

Figyelt kérdés

A fiú kapcsolatot kezd egy tapasztalatlan lánnyal (végig tudja tehát, hogy kivel jön össze), mondogatja is neki, hogy "rengeteg idejük van". A lánynak az a fiú az első az életében. A lány eleinte kicsit félénk, de tanulékony, nem zárkózik el az első lépcsőfokoktól, megadja a jót a másiknak, sokat is alkalmazkodik, de nem csak ilyen téren.

Másfél, de majdnem 2 hónapig vannak csak együtt, a fiú vet véget a dolognak, állítása szerint nem a "dolognak" a hiánya miatt, de érezni a hangsúlyból, hogy azért is. De ha egyik ember szereti a másikat, akkor miért nem akarja kivárni a "felnövést", ha eleve tudta az első perctől, milyen a lány? És hogy szüksége van egy kis tanítgatásra?

A lány nem akarta a fiú agyát húzni évekig, megvolt már a tablettája is, és megbeszélte ezeket a fiúval, aki megértőnek is bizonyult. A lány is mindig megértő volt a fiúval, nem csinált fölösleges problémákat, amik egy fiú számára zavaróak szoktak lenni. Közben a fiú meg teljesen beemelte a lányt az életébe, mindenki nagyon rövid idő alatt már tudott róla, csak képről is felismerték.

A fiú se volt egy szélhámos fajta, csak sokszor érezhetően hiányzott belőle az empátia és alkalmazkodáskészség. A lány utalt is erre, de nagyon toleráns volt.



2014. máj. 9. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Exem szűz volt, 3 hét után egymásnak estünk. Egy pasi nem bír két hónapot várni. Ha Te vagy a csaj, és nem vagy rá felkészülve, keress egy szűz pasit magad mellé.
2014. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rendes volt a pasi, és nem akart kihasználni.
2014. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
AZ, hogy mindegy mennyire volt toleráns a srác, simán s---gfej volt, mert ez nem egy olyan dolog, amit siettetni kellene. Emiatt szakítani, na azt meg nem is minősítem inkább. Igenis tudjon várni, ha annyira szerelmes. Ennyi.
2014. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak emiatt szakított, akkor idióta, és jobbat érdemelsz, meríts ebből erőt.

Nem írtad, hány évesek vagytok, de az én férjem úgy várt rám ennyit, hogy petting sem volt egy hónapon keresztül, és ő már ráadásul 26 múlt, előtte rendszeres szexuális életet élt. Mégis várt rám, mert szeretett.

2014. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 PearlDiver ***** válasza:

Azért létezik a párkapcsolat intézménye, hogy időben kiderüljön, ki illik össze és ki nem. Teljesen rendben van, hogy megpróbáltátok, nem ment, szétmentetek. Legalább tudod, hogy mihez tartsd magad legközelebb - talán nem érdemes olyan sráccal kezdeni, akinek bármiféle fenntartása van a te saját tempóddal kapcsolatban.

24F

2014. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy pontosan csak ez volt az ok, de szerintem ha valaki tapasztalatlannal kezd, annak tudnia kell, hogy az a másik nem fog rögtön ráugrani, és nem fogja azonnal tudni, mit hogyan kell, és ki akarja még építeni a bizalmat.

De nem kellett volna olyan sokáig tanítania, nem megfelelésből tette a másikért amit, hanem őszinte szeretetből. Nem "megrontás" volt ez.

Az alkalmazkodáskészség hiányát pedig nem csak erre a témára értem, hanem ez más dolgokban is megnyilvánult, és egy idő után zavaró is lett volna a nagy kényelmesség.

2014. máj. 9. 12:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez egy pocs volt, ha gyorsan belementél volna, lehet akkor is csak pár alkalom lett volna, akkor meg jobb is hogy nem történt meg. Eleinte én is hónapokat vártam, sőt volt olyan barátom, aki 3-4 hónapig szinte hozzám se akart nyúlni, már én hittem azt h valami baja van :). És akkor már nem voltam szűz. Szóval normális srác nem kapkodja el, főleg nem ha tudja hogy ő az első. Kivéve persze ha a lány nagyon akarja... Ne sajnád, jobb is így. Mondjuk azt nehezen értem, hogy akkor meg miért vállalt föl... De ez van, az én barátom is ilyen, egyből mindenki tudott rólam, de azt mondja h ez inkább csak barátság... :/
2014. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú voltam, és sokáig magamat hibáztattam, hogy talán máshogy kellett volna reagálni egy-két dologra, megengedőbbnek lenni. Nagy lelkifurdalás nehezedett rám, de már kilábalok.

Rossznak éreztem magam, aki nem tud boldogságot adni, de amire nem állok készen, azt nem akarom megtenni. És ő is azt adagolta belém hogy "rengeteg időnk van". De más módszerekkel megadtam neki a "jót", teljes szívből.


Felvállalt, eléggé hamar, mindenki tudott rólam, mielőtt vége lett, elhívott egy fontos eseményre, ahol egy komoly ajándékot is adtam neki.

2014. máj. 9. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

4: igen, elvétve léteznek még tündérmesék... de ideje lenne felnőni. Túlvagyok néhány párkapcsolaton, és olyan még nem volt, hogy az első hónap vége felé ne feküdtünk volna le... és volt két szűz barátnőm is.


De nyugodtan pontozzátok le ezt is, úgyis 69%-ra hajtok :D Egyes voltam

2014. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és le leszek pontozva a válaszomért. Nem tudom hány évesek vagytok de 20év felett 2hónap után úgy, hogy megbízol a srácban és neki már van tapasztalata nem igazán értem mire kell várni. Ha nagyon fiatal vagy, akkor érthető, de egyébként én soha nem értettem ezt a hónapokat várunk, hogy ne kapkodjuk el dolgot stb.


Ilyen stílusban meg ne írj már magadról, mert nagyon nevetséges :D

"A lány utalt is erre, de nagyon toleráns volt."; "A lány eleinte kicsit félénk, de tanulékony, nem zárkózik el az első lépcsőfokoktól, megadja a jót a másiknak, sokat is alkalmazkodik, de nem csak ilyen téren. "

2014. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!