Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a gondolkodásmódról?

Figyelt kérdés

A fiú kapcsolatot kezd egy tapasztalatlan lánnyal (végig tudja tehát, hogy kivel jön össze), mondogatja is neki, hogy "rengeteg idejük van". A lánynak az a fiú az első az életében. A lány eleinte kicsit félénk, de tanulékony, nem zárkózik el az első lépcsőfokoktól, megadja a jót a másiknak, sokat is alkalmazkodik, de nem csak ilyen téren.

Másfél, de majdnem 2 hónapig vannak csak együtt, a fiú vet véget a dolognak, állítása szerint nem a "dolognak" a hiánya miatt, de érezni a hangsúlyból, hogy azért is. De ha egyik ember szereti a másikat, akkor miért nem akarja kivárni a "felnövést", ha eleve tudta az első perctől, milyen a lány? És hogy szüksége van egy kis tanítgatásra?

A lány nem akarta a fiú agyát húzni évekig, megvolt már a tablettája is, és megbeszélte ezeket a fiúval, aki megértőnek is bizonyult. A lány is mindig megértő volt a fiúval, nem csinált fölösleges problémákat, amik egy fiú számára zavaróak szoktak lenni. Közben a fiú meg teljesen beemelte a lányt az életébe, mindenki nagyon rövid idő alatt már tudott róla, csak képről is felismerték.

A fiú se volt egy szélhámos fajta, csak sokszor érezhetően hiányzott belőle az empátia és alkalmazkodáskészség. A lány utalt is erre, de nagyon toleráns volt.



2014. máj. 9. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
10: áá, az nem jó. Várni kell hónapokat, aztán kiderül, hogy rossz a szex, de nem baj, utána ide kell írni, hogy ugyan megvan a szerelem, de a testiség nem működik... ezt így kell csinálni.
2014. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem hónapokig lett volna a dolog húzva, csak a tabletta lett volna később elkezdve egy antibiotikumkúra miatt.
2014. máj. 9. 14:32
 13/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, akkor én ezek szerint tündérmesében élek, csak eddig nem tudtam róla? :D Megyek is keresni egy unikornist gyorsan.
2014. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Zavaros az egész. Ami leginkább fura volt, hogy tényleg nagyon rövid idő alatt igen széles körben ismertté vált, mindenkinek úgy lett "eladva", hogy komolyan gondolja, elhívott fontos eseményekre, és büszke volt, hogy van egy elegáns, nyitott, kedves barátnője.

És mikor azt mondta, hogy "rengeteg idő van arra" rám tekintettel, meg se fordult a fejemben, hogy évekig húzzam az agyát, ez egyáltalán nem lett volna helyes.


Mondjuk voltak neki is zavaró dolgai, sokszor én kerestem, meg beszélgetésnél elég bizarr témákat tudott felhozni, ami visszagondolva vicces is.

2014. máj. 9. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!