Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye CSAK barátkozni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye CSAK barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy pasas akivel nem olyan rég ismerkedtem meg. kb. Február. Kicsit idősebb nálam, nem olyan vészes 10 év. én 20 vagyok ( A tíz év csak egy tippelt különbség). Eljutottunk oda, hogy kb. már minden nap beszélünk, fészbukon vagy telefonon. Elég vonzó, bár SEMMIT NEM AKAROK TŐLE, mert családos. Csak beszélgetünk. Viszont vannak elcsent érintések. Pl. (együtt buszozunk reggelente) Ma is a buszon,nagyon sokan voltak és valahogy egymás intimszférájába kerültünk. Éreztem valami bizsergést ami átfutott a testemen. ilyenkor nem mertem rá nézni sem. Volt ahogy ringott busz és hozzáértem éselmosolyodott. Az egész nagyon jó volt, de mégis leírhatatlan bűntudatot éreztem utána. A lényeg, hogy a végén megjegyezte, hogy: "Kalandosak veled ezek a reggelek"


Mit gondoltok? Nyugtasatok meg, hogy csak barátot akar. Mert olyan jól elvagyunk együtt. Sok közös van bennünk. De ha rámmozdulna, lepattintanám. Nincs szívem elvenni más párját, és az értékrendembe se férne bele.

De ezek a jelek kicsit zavarosak már. Help me!!



2014. máj. 9. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A ribizliség lappangó jelei... ^^
2014. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ezt közöld vele is, hogy nem akarsz többet, csak a félreértések elkerülése végett.
2014. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezt megszívtad már szerelmes beléd és ott fogja hagyni a családját, neked pedig örökre bűntudatod lesz. HAHAHAHAHAHA!!!


#csak vicc

2014. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy az elején leállítod magad és nem fantáziálsz, mivel tudod, hogy családja van. Vagy fájdalmas idő elé nézel ha belezúgsz egy családos emberbe. Ne azon agyalj, hogy ő mit akar, hanem azt döntsd el hogy te hova tartasz!!! Az ágyig nagyon gyors és mámorító az út... utána viszont jön a szenvedés, meg a lelkifuri stb.
2014. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!