Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy elment mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy elment mellettem a fiatal korom? Szerintetek is?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. Az orrom miatt gyerekkorom óta csúfoltak s mindig is kisebbségi komplexussal küzdő ember voltam emiatt. Nagyon sok bántó megjegyzés is a fülemben cseng, amit férfiak mondtak (ismerősök viccnek szánva és ismeretlenek bántásból egyaránt).2 napja műtötték meg, jelenleg kötés van rajta, itthon vagyok. Tudom, hogy óriási volt és szinte az egész arcom eltűnt mögötte. Hiába sportoltam és próbáltam csinos lenni, nem sikerült kompenzálnom a hátrányos testi adottságot. A párkapcsolataimban mindig is selejtnek éreztem magam és ez a viselkedésemre is rányomta a bélyegét.Elhatároztam, hogy megműttetem, sokáig spóroltam rá. Sok pénz, de ha belegondolok, hogy milyen fontos lett volna már korábban, akkor nem olyan nagy összeg. Bizakodom, hogy most jobb lesz, megkönnyebbültem, noha nagyon fáj.De frissen műtve ez természetes. Mégis keserűséget érzek, mert már jóval korábban kellett volna. Úgy érzem, hogy megöregedtem, pedig lehetett volna ezen korábban segíteni. Csak sokáig megpróbáltam elfogadni magam. Keserű ember lettem.

Úgy érzem, hogy elment mellettem a fiatalkorom.


2014. máj. 9. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi hogy merre? megöregedtél?:DD Na ne, majd úgy 25 év múlva mond:D Most jön a jó időszaka egy nőnek, ne hülyéskedj:D A nők legjobb kora 30-tól indul.
2014. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a nőknek tényleg 30körül van a fénykoruk, ne búslakodj. :)
2014. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, még most jön csak igazán a java. 38 évesen bombább formában vagyok mint ezelőtt 10-15 évvel, és nem állt meg az élet ennyi idősen se. Főleg most hogy már megszépültél, hidd el hogy sokminden jó dolog vár még rád, ne keseregj. Öreg egyáltalán nem vagy, inkább bánkódsz egy picit az elvesztegetett idő miatt, ez érthető. De ne vidd túlzásba mert még fiatal nő vagy akire sok pasi vár:)
2014. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

én 30 felett találtam meg önmagam.

ne búslakodj.

nem maradtál le semmiről.

2014. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

semmi sincs veszve. fogd fel úgy, hogy nem beültél a sarokba sértődötten sírni, hanem igenis tettél azért, ami zavart. spóroltál rá, és meglett az eredménye.


tudom, hogy nagyon könnyű manapság alacsony önbizalmúnak lenni. minden ezt sugározza, legyél modell alkatú, irreálisan nagy csöcsökkel. de a normális férfiaknak nem egy pálcika kell két lufival. ne írd le magad az orrod miatt, aki belédszeret, nem zavarta volna a nagy orrod sem. aki kicsúfolt, annak meg egészségére. tudom, milyen érzés, engem is csúfoltak 8 éven át általános iskolában, és nagyon odatett akkor. ma viszont röhögök rajta, hogy akik csúfoltak anno, ma két kategóriában vannak:


1. vagy lúzerek, akik semmit sem értek el, és anyuci tartja el őket

2. ők maguk is kisebbségi komplexusosak, és jó, ha 1 barátnőjük volt, az is véletlenül :D

2014. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 10. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutass már kérlek egy képet az orrodról. Privátban jó lesz.
2014. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!