Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jön rám a szomorú,...

Miért jön rám a szomorú, depis hangulat meg a sírhatnék, ha szerelmes párokat látok együtt ölelkezni, csókolózni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nem egy lány mondta már, főleg szépek, hogy olyan ronda arcszerkezetem van, hogy nincs lány, aki járna velem. Nem is volt még barátnőm, pedig elég vén vagyok már...
2013. júl. 2. 18:00
 1/8 C. Obvious ***** válasza:
It's So Obvious!
2013. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát mert magányos vagy és vágysz a szerelemre...
2013. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bakker buboréklány mindig leírod azt amit én akarok :D
2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:D :D
2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert semmi mást nem csinálsz egész nap, mint ezen rágódsz. Miért nem foglalod el magad valamivel? Ne rágódj folyton ezen. Ha már az ügy érdekében nem vagy hajlandó semmit sem tenni, legalább ne agyalj ennyit rajta.
2013. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam, te is meg fogod. Vagyunk fiúk egy páran, akik egy lánynak sem tudunk tetszeni. Legalábbis én ilyen vagyok.
2013. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2! igaza van

lányok oldalán is vannak ilyenek, nem is kevesen N

2013. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LeftBehind ***** válasza:
Én ezért nem járok már emberek közé. Hihetetlen,hogy mikor legszarabbul érzem magam,pont akkor jön elő az összes szájbavert szerelmespár
2013. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!