Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeressem vagy ne? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem vagy ne? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok-sok évvel ezelőtt ő volt a támaszom, legjobb barátom, egy hullámhosszon voltunk. Volt, hogy közelebb is kerültünk egymáshoz, mint barátok. Nekem akkor volt egy viszonylag gyerekcipőben járó párkapcsolatom, de a lényeg, hogy azt a kapcsolatot választottam (ami azóta is tart). Ekkor a barátom megkért, hogy ne találkozzunk többet, ne beszéljünk, letörölt mindenhonnan, kiiktatott az életéből, mert nem bírta elviselni (szerelmes volt belém). Ennek már több, mint 2,5 éve. De szinte minden nap eszembe jut. Várom, hogy véletlenül összefussunk. Hiányzik, mint legjobb barát, támasz, lelki társ...kíváncsi vagyok mi van vele, hogy alakul az élete, vajon ő gondol-e rám? Viszont nem akarok neki szenvedést okozni azzal, hogy felkeresem és feltépem a sebeit. Önző lennék, ha megkeresném, úgy érzem. De nagyon kísért a dolog...mit csináljak szerintetek?

24/N



2014. máj. 10. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ne keresd meg! Jól belepiszkítasz az életébe, ha van barátnője.

Ha nincs barátnője akkor mérlegelj. Ha szerelmet akarsz tőle. És fantáziálsz vele szexben is, akkor nem barátként gondolsz rá.

Ha ismét csak ez a langyos barátság téma érdekel, akkor hagyd!

2014. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
él a mostani párkapcsolatod akkor hagyd békén te is irtad hogy a kapcsolatod választottad akkor?? az élet nem csak móka és kacagás mindig :) és ő szólt hogy így nem akar veled lenni gondolom ő élte tovább az életét nélküled :)
2014. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma ott van, hogy a lelki társad nem a párod. Ezen nagyon elgondolkodnék a helyedben...
2014. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!