Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsa10 kérdése:

Érez valamit? L/18

Figyelt kérdés
10.évvégére átmentem egy másik iskolába ott nagyon jóba lettem ezzel az osztálytársammal.11.be kezdődött az egész rámírt fbon sokat beszélgettünk suliba hülyültünk szinte forrt köztünk a levegő sokat mondta hogy összejönne velem csak osztálytársak vagyunk..év végén elmentünk egy ilyen sport táborba ahol volt egy ilyen beavató buli,háát kicsit bepiáltunk és csókolóztunk ..másnapra teljesen megváltozott nem szólt hozzám meg ilyenek de suliba sokszor nézett még mindig..ha látott fiúkkal beszélgetni féltékeny lett stb. egész nyáron utána nem is beszéltünk elég rossz volt..szeptemberbe rámírt h sajnálja ezt de nem mondta el h miért volt..aztán mostanság megint nagyon jóba lettünk..egyik osztálytársam tartott egy bulit ahol végül együtt aludtunk hülyéskedtünk csók is volt és magához húzott megölelt úgy aludtunk el..de utána azt mondta h ne mondjuk el senkinek ..nagyon rosszul esett hogy ezt így benyögte :S nem tudom h most mivan.köszönöm előre is.

2014. máj. 10. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Fatökű a srác. Meg is hágtalak volna ezen az utóbbbi bulin.
2014. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hagyd a picsäba az ilyet, nem érdemel meg
2014. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen érez. Én adnék neki még esélyt! Nálam, szerintem hatalmas pirospont, hogy nem akart lefeküdni veled akkor, ebből is láthatod, hogy nem csak arra kellesz neki! Sok sikert!:) 17f
2014. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mulya.
2014. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak szégyell téged...
2014. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az első kommentelőnek: tudod kit hágtál volna meg....;)

a többieknek pedig köszönöm !!:) de miért mondta azt hogy ne mondjuk el senkinek:D jóó perszeee természetesen nem fogom kikürtölni de akkor is...

2014. máj. 10. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy alkalmas időpontot, amikor leülnétek nyugodtan kettesben beszélgetni és megkérdeznéd tőle, hogy most akkor tulajdonképpen akar-e tőled valamit, vagy nem, vagy hogy miért viselkedik úgy, ahogy. Hidd el, hogy mindig beszélgetés a legcélravezetőbb megoldás.
2014. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, tudom kit hágtam volna meg. Téged! :D
2014. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha szégyelne akkor suliba se jött volna oda hozzám és nemhinném hogy bármi szégyelni való lenne rajtam :)
2014. máj. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!