Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (főleg lányok)

Figyelt kérdés

Remélem jó helyre írom a kérdést.

Szóval az a helyzet, hogy mostanában sok képet nézegetek az interneten. Lányokat, vagyis az arcukat leginkább. Mindig elképzelem, hogy vajon milyen emberek lehetnek. Szoktál mondani ugye, hogy a szem a lélek tükre.. valamennyire képen is átjön. Aztán néha még azon is elgondolkodom, hogy szívesen megismerném-e és talán még meg is ölelném. Csak ilyenkor mindig jön az a rész, hogy "bárcsak tudnám ki ő" vagy a "bárcsak lenne valaki a közelben aki hozzá hasonló". Aztán sokszor rájövök, hogy egy kép nem minden és még jobban meg szeretném ismerni az adott lányt. Persze esélytelen a dolog.


Mit gondoltok erről és ti is szoktatok hasonlón gondolkodni vagy hasonlót csinálni?


2014. máj. 11. 02:18
 1/4 anonim válasza:
En nem lany vagyok, de teljesen ugyanigy szoktam lenni mostanaban. Azt hittem, en vagyok az egyeduli.. PACSI!
2014. máj. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mikor zenét hallgatok rá szoktam keresni a zeneszerzőre és vadul nézem őt!

Próbálom elképzelni miként alkotta az adott művet, mi járhatott a fejébe, milyen hangulatban, és milyen személyiség lehet.

2014. máj. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj nem igazán tudom mi érdekel téged. Mi valójában a kérdésed?
2014. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából valami olyasmit szerettem volna megfogalmazni, hogy a legtöbb fiú általában ott elakad, hogy ki milyen szexi meg hogy néz ki, stb.. én meg az arcokat, a szemeket nézem inkább. Ez normális?
2014. máj. 11. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!