Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy férfi/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy férfi/fiú, akinek nincs, vagy kevés az érzelmi intelligenciája?

Figyelt kérdés

Saját szavakkal, példákkal jellemezzétek a viselkedést, jeleket.


Csak kérdezem.



2014. máj. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
gyenge jellem
2014. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm.


Egyszerűen bunkó,nem érzi a hatarokat,idegesítő,egoista.

2014. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
önző, csak magára tud gondolni, figyelmen kívül hagyja mások érdeleit, érzelmeit
2014. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érzéketlen.. ha szomorú lennék, nem tudna megvígasztalni hanem kb. kukán ülne mellettem. Nem tudna együtt örülni velem stb. Az ilyen embereknek viszont általában a humora jó, vagy szarkasztikusak, de sokáig nehéz elviselni hogy mindent azzal akar kezelni, pláne ha a humora is szar. Sok szituációban nem tudna helytállni, és engem ez zavarna.
2014. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen tényleg egy szó; bunkó.
2014. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Állítólag nem empatikusak,de fogalmam sincs,hogy miként lehet megmondani,hogy valakinek alacsony-e.

Én nem hiszek az ilyen felmérésekben.Szerintem ezek arra jók,hogy beskatulyázzunk mindenkit és ne kelljen időt fordítanunk arra,hogy megismerjük a másikat mondván,hogy nem érdemes,mert X vagy Y ilyen.Szerintem,ha valaki nem törődik másokkal,vagy nem tudja megvigasztalni például a másikat,annak rengeteg oka lehet és nem abból indulnák ki,hogy az az ember selejtes,hanem megpróbálnám kideríteni,hogy miért olyan,amilyen,mert bármi állhat mögötte és az emberek változhatnak,hogy ha valaki rámutat,hogy mi az,amin változtatniuk kellene.

2014. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem felmérés alapján, hanem ahogy az illető viselkedik, beszél.
2014. máj. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!