Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki szereti a trónok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szereti a trónok harcát?

Figyelt kérdés

Meg mondjuk a Vikingek című sorozatot ?

A életkorotokat is írjátok oda, persze véleményt is lehet hozzáfűzni.

Én 17 éves vagy :)



2014. máj. 11. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Szóval aki sorozatot néz az kötelezően agymosott,antiszociális és lusta disznó?


Ügyes vagy kedves 63%-os..

2014. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Én fiú vagyok és kedvenc sorozatom, a könyvet is olvastam meg gyűjteményem is van. A vikingek is nagyon jó.

20/F

2014. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

8: Így van. Plusz nem értem miért lenne agymosás... Szerinted egy színházi darab is agymosás? Ugyan az lényegében. Eljátszott szerepek sorozata... Nyilván nem hülye az ember, tudja, hogy az nem a valóság vagy.. tényleg nem értem miért lenne agymosás. Ennyi erővel filmet se nézz és könyvet se olvass...


Fiú vagyok, de jöhetne már a következő rész. Izgalmasabb lesz a promó alapján.:))

2014. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi kommenteket!

Ha van kedvetek, priviket is írhattok, ráérek.

Érdekes, mindenkiét elolvasta, valakinek tetszik, valakinek nem.

Nekem főleg azért, mert a Trónok Harca, ugye nem történelmi alapokra van fektetve, de azért nagyon odavág az egész dologgal, nem félvállról vették sem a filmet, sem az effekteket, sem a színészi válogatást.

A Vikingek már nagyon is a történelem alapján lettek felvéve (mármint a részek), és szerintem nagyon jó, hogy végre valami így visszaadja azt a kultúrát, a vérengzést, a szokásokat stb, és megláthatjuk, hogy akkorjában ez volt a mindennapi élet, ilyen durva. Éss jó, hogy élethűen van forgatva.

Én nagyon szeretem a történelmet, egyetemre is történelem szakirányzatra fogok menni, Szegedre. Talán ez is közbenjátszik, hogy tetszenek ezek a sorozatok. :)

2014. máj. 11. 17:34
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A trónok harca egy alternatív világban játszódik, de sok dolog hasonlatos a mi középkorunkkal(mint általában a legtöbb fantasy sztoriban).


Az viszont nagy tévedés, hogy a vikingek történelemhű, rengeteg hiba van benne. Az a helyzet sokkal kevesebben néznék ha történészek és nem forgatókönyvírók írták volna. Igaz történeten alapszik, de sok a filmesített elem benne, hogy izgalmasabb legyen és többen nézzék.

2014. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel, nem minden mozzanat, kis lépés történelemhű, de a főszereplő, és angy vonalban a történet igenis hiteles...
2014. máj. 11. 22:53
 17/22 anonim ***** válasza:
showrunner Michael Hirst comments that “I especially had to take liberties with ‘Vikings’ because no one knows for sure what happened in the Dark Ages" and that “we want people to watch it. A historical account of the Vikings would reach hundreds, occasionally thousands, of people. Here we’ve got to reach millions.
2014. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a sorozatot, és a könyvet is elkezdtem.:3

A Vikingeket viszont nem ismerem.

17/L

2014. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Én most kezdtem el olvasni a könyvet, miután végeztem vele, utána jön a belőle készült sorozat. A Vikingeket is nagyon szeretem, mindkettő zseniális.

15/L

2014. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
fúú én imádom :DD meg másik kedvencem Spartacus :D
2014. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!