Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ki szereti a trónok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szereti a trónok harcát?

Figyelt kérdés

Meg mondjuk a Vikingek című sorozatot ?

A életkorotokat is írjátok oda, persze véleményt is lehet hozzáfűzni.

Én 17 éves vagy :)



2014. máj. 11. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Imádom mindkettőt.

Mondjuk, ha választanom kéne, biztos a trónok harcát választanám. Mr. Martin egy géniusz.

18/l

2014. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én is szeretem a Trónok harcát. Mondjuk először a sorozatot láttam, aztán el kezdtem olvasni a könyvet és párhuzamosan elölről néztem a sorozatot, de majd kitéptem a hajamat, hogy kb. a második évad közepétől egyre több olyan dolgot költöttek hozzá, ami a könyvben nincs is és nem értem, hogy miért kellett, ha amúgy is egy csomó mindent kihagynak a sorozatból... Lenne anyaguk bőven, amivel dolgozhatnának.

23 vagyok

2015. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!