Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem egyertelmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem egyertelmu szamara? Nem veszi eszre, hogy miatta csinalom?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki eleg regota tetszik. Az utobbi par honapban, amikor tudom, hogy ott lesz, mindig probalok szexin oltozkodni, es probalok arra fokuszalni, hogy valtozatosan oltozzek(volt mar rajtam rozsaszin ballonkabat-fekete tapados naci-rozsaszin magassarku, fekete latex leggings, feher tapados hosszitott felsovel, fekete ballonkabat-fekete magassarku-es miniszoknya; fekete bor miniszoknya-fekete rozsaszin mintas top-fekete magassarku, feher tapados miniszoknya-fekete blezer-fekete magassarkuval), raadasul az utobbi idoben elkezdtem sminkelni magam, ezaltal szebb is az arcom.

Tenyleg ennyire nem egyertelmu?

21L


2014. máj. 11. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, ugyanis akár öltözködhetsz te más 1000 pasinak is kirívóbban...
2014. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de NEM egyértelmű. Sőt, a leírtak engem speciel taszítanak. Lehet nála is igaz ez? Én pl élből utálom a rózsaszínt. A "szexi" (=k*rvás) ruhákról meg megvan a véleményem. Lehet rajta háborogni, de a véleményemen nem változtat. Simán lehet, hogy a kiszemelted sem szívleli az ilyesmiket. De AKÁRHOGY is nézel ki, abból SENKI nem fogja tudni, hogy te kinek akarsz tetszeni és MIÉRT vagy úgy öltözve. Pedig ez olyan logikus... mi férfiak nem olvasunk "jeleket", mi az egyértelmű beszédből értünk.


23/F

2014. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem egyértelmű.
2014. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bejon neki ez az oldozkodes, mert regebben volt rajtam egy tapados mintas miniruha fekete magassarkuval, es mondta, hogy nagyon buknak a pasik erre az oltozekre.
2014. máj. 11. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem próbálj vele flörtölni meg közeledj hozzá!!
2014. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem nem működne.
2015. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!