Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklatom a volt barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatom a volt barátomat, nem tudom miért csinálom ezt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő volt az első szerelmem, mindenben az első, lassan 7 éve szeretem (1 évig voltunk együtt), még most is, pedig nekem van barátom és neki is van barátnője. Folyamatosan írok neki facebookon, smseket, sokszor felhívom, néha találkozunk is. Van hogy ő is keres. Én zaklatásnak vélem, sokszor le is cseszem, ha sokáig csak én keresem, elvárom, hogy foglalkozzon velem. Jobban a saját életemre kellene koncentrálnom, ahelyett, hogy azt várom, mikor szeret belém, de nem tudom megtenni, vagy csak nehezen. Ha egy ideig nem beszélünk, kezdem elfelejteni, de nem sokáig bírom. Veletek volt ilyen? Mit tehetnék?

22/L



2014. ápr. 12. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"Mit tegyek?" Ha idegesít, hogy zaklatod őt, akkor talán hagyd abba.
2014. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy nem tudom.
2014. ápr. 12. 22:00
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy gyerek vagy te még ezekhez a "járós"-dolgokhoz?(1.vagyok újra)
2014. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*Látom,hogy 22 vagy, de az nem jelent semmit.
2014. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Fish1 ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem tudom abbahagyni. Olyan van, hogy nem akarom.
2014. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy nem is akarom valahogy, mert tudom, hogy már nem lehetne megint normális kapcsolatunk, de örülnék ha belém szeretne. Viszont ezzel csak tönkre teszem magam, komolyan nem tudom abbahagyni. A barátnője is mindig szúrós szemmel néz rám, teljesen jogosan, noha sosem csalnám meg a barátom.
2014. ápr. 12. 22:51
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyerek vagy agyilag visszamaradott? csak ragaszkodok
2014. ápr. 12. 22:52
 8/19 Fish1 ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez nem csak az ex barátnőjének esik rosszul, hanem a barátodnak is (ha tudja. Ha meg nem, előbb-utóbb kiderül.) És gondolj bele abba is, hogy fordított helyzetben neked hogy esne ez, ha pl. a barátod "zaklatná" folyamatosan az exét.
2014. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Minek van barátod, ha másba vagy szerelmes? Ha akarod tönkreteheted a saját életed egész nyugodtan, de mást mindek akarsz belerángatni? Ez nem szerelem, ez valami beteges mánia. Nagyon gyerek vagy te még ehhez a kapcsolatosdihoz. Tudod, aki elég érett egy kapcsolathoz, annak elég érettnek kell ahhoz is lennie, hogy lezárja, ha már nem működik. Amíg ezt nem tudod megtenni, csak egy kétségbeesett, beteg kislány maradsz. Sürgősen szakítss a sráccal, minek csapod be? Minek vagy vele ha mást akarsz? Remélem egyszer majd veled is ezt fogja valaki csinálni.
2014. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 PearlDiver ***** válasza:
100%

Mindenben ő volt az első... hát ez a fagyi most jól visszanyal. Ha nem kötötted volna hozzá magad ennyire, nem kéne átélned mindezt...

És ha már felismerted a helyzetet, onnantól kezdve egy lépés a kezelés. Fogd fel, mennyire hátráltat mindkettőtöket ez a helyzet, és lásd be, hogy véget kell vetni neki. Ha nem foglalkozol vele és nem vagytok kapcsolatban, szépen lassan eltompul majd. Inkább koncentrálj a párodra és igyekezz őt boldoggá tenni!

24F

2014. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!