Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, még sose volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, még sose volt kapcsolatom, és már vágynék egyre. Hogyan lássak neki?

Figyelt kérdés
Valószínűleg azért nem volt még, mert nem élek társasági életet, nem vagyok olyan szép, és mert nehezen bízom meg az emberekben, zárkózott vagyok. Ennek oka lehet az, hogy meghalt az apukám, és hogy utána általános iskolában elkezdtek piszkálni, ami középsuliba folytatódott, de mostanra így rendeződtek a dolgok. Már vágyom egy kapcsolatra, de nem tudom hogyan kéne neki kezdenem. Ötletek (azon kívül, hogy itt ismerkedjek? Félre értés ne essék, nem ítélem el, és nem is nézem le azokat, akik ezen az oldalon lógnak, mert én is ezt csinálom. :D De úgy gondolom, hogy mivel zárkózott vagyok, személyes kapcsolatok kialakítására kell törekednem, nem pedig a netesre). Ja, és lány vagyok.
2014. máj. 12. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
De mégis ide írtál! Akkor csak itt keresnél kapcsolatot!
2014. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt is nyugodtan ismerkedj, pár levélváltás után találkoztok, aztán kiderül, hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak. Különben én se járok discoba, meg szórakozóhelyekre, igy a net. a legjobb szerintem. Sokszor pár levélváltás után kiderülhet, hogy egyformán gondolkoztok-e vagy nem, utána a személyes találkozó a döntő. 21L
2014. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerelem magatol jon es epp akkor amikor nem szamitasz ra:)

Velem is igy volt en is ilyen voltam aztan meg mondtam h aaa soha nem lesz parom es mar nem is erdekelt...erre tessek holnap vagyunk 7 honaposak:)

16/L

2014. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!