Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők kinek milyen testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők kinek milyen testű pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Linkeljetek képet.
2014. máj. 12. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is fontosabb a személyiség. Ki nem állhatom a beképzelt, bunkó pasikat, akik játszák az eszüket. Inkább a szerényebb, kedves, odaadó, megbízható srácokat szeretem. Kifejezetten előny a jó humor, és főleg az érzelmek kimutatása.
2014. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatná el, ha utálja a családomat...? Akkor értelemszerűen nem rángatom el családi összejövetelekre. (Mondjuk amúgy sem, mert alapból nem szeretem az ilyesmit.) Azt se baj, ha elmondja, ha túl sokat híztam - lehet nekem nem tűnik fel, de ha elmondja, lehet ellene tenni. A lényeg szerintem, hogyan adja elő, mert a "de dagadt letté' vazze' minek zabálsz folyton", valóban nem sok embernek jönne be...
2014. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. es na ez egy igazi értelmes emberi hozzállás! csak kiváncsiságból hány éves vagy?
2014. máj. 12. 21:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Magas, szélesvállú, egy kis poci is jöhet. Mosolygós legyen és szeressen. :)
2014. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
az "őszintés" vagyok, hát őszinte legyen olyan formán, hogy amit érez mondja ki. Vállalja, hogy mit akar egy kapcsolattól, s ne ajtóstul rontson, ha érted mire gondolok. Ha már nem oylan a kapcsolatunk, mint régen azt is mondja el, a havami nem tetszik benne, vagy változász szeretne, s h a szakítani akar mondja meg nyíltan, n ekerülgesse, mint macska a forró kását, nemhogy sajnálatból legyen velem, hogy nehogy megbántson ezzel...
2014. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13


23 leszek idén. Én is elmondom általában őszintén, ha bármi bajom van épp, mert jobb szeretek gyorsan megoldást találni, mint szerencsétlenül vergődni és együtt élni a problémával de közben magamban sírni, hogy jaj ez vagy az zavar... Akkor miért zavarna, ha a másik is elmondja? Ez inkább jó, mert azon kívül, hogy magamnak is jót akarok, ugyanígy a másiknak is. Nem tudom, ez sokaknak miért nem megy... (Mert látom, hogy máshol nem megy, és csak sértődés van rögtön, ha elmondja a másik, ha zavarja valami.)

2014. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!