Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szoktatok egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok egyedül, magatokban sirni / tehetetlenül mérgelődni, ha nincs pasitok?

Figyelt kérdés
Lányok, nincs pasitok régóta, és jelöltet sem láttok... ilyenkor szoktatok néha egyedül elérzékenyülni, vagy tehetetlenül mérgelődni, utálni a világot?
2014. máj. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Most is utálom az egész világot és a sírás környékez, de más miatt.
2014. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért szoktam mert sokszor félek egyedül, nincs mellettem valaki, hogy megvédjen, nincs egy fiù akit érdekelne, hogy mi van velem.
2014. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem érdekel :)

De csak akkor ha el is mondod :))

2014. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én szoktam, pedig van barátom, csak egyetemre ment, kollégista, és ha hétvégén együtt is vagyunk, akkor többnyire tanul. Szingliként is elég sz*r volt, de az igazat megvallva így is...
2014. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoktam de csak mert megdugni akarnak és kapcsolatot nem :/
2014. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam, mert nem volt még barátom.
2014. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elgondolkodni szoktam, hogy miért alakult úgy ahogy, néha el is sírom magam. Hiányzik egy társ, de attól még megy tovább az élet, majd csak lesz valaki.
2014. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy romantikusabb film után van bennem egy kis hiányérzet, de nem sírok emiatt. Inkább örülök annak amim van, és lekötöm magam hobikkal, illetve a barátokkal töltöm az időt. Aztán ha jönnie kell egy fiúnak az életembe, úgy is jönni fog :)
2014. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azért, mert most nincs (nem is volt), hanem inkább azért, mert attól félek, hogy nem is lesz. Nem azért, mert olyan idős lennék, csak ismerem magamat, és nyomi vagyok ilyen téren. Jelölt lenne... illetve csak nekem tetszik ő, lassan egy éve, de úgyse lesz semmi... Ez most nyálasan fog hangzani, de nekem nem kell más, csak ő. De hiába mondaná nekem 500 ember is, hogy egy próbát megér, mit veszíthetek, akkor se tudnék csinálni semmit. Mert -mint már említettem- nyomi vagyok. Talán 3 év múlva, a ballagás után, amikor már félrészeg lesz, elmondom, hogy szeretem... Talán. :D


Bocsi, ha kicsit hosszú lett.

2014. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!