Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik valami amivel el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik valami amivel el tudom felejteni?

Figyelt kérdés

volt egy fiu ...eloszor csak baratok voltunk de kesobb osszejottunk . em magyon megszerettem (eggyik hozzam legkpzelebbi ember lett ) meg ha par hetrol is van szo ..teljesen beleszerettem hogy o mit erzett azt maig nem tudom mert eleg bonyolult volt akkor minden ....azt tudom h o is erzett valamit es h valmennyire szeretett .

par het utan szakitott velem mert kulfoldre kellett koltoznie (de vegul nem ment ...) . o elvileg kb 2 nap alatt lezarta ezt es nem volt hajlando elmagyarazni vagy megbeszelni ezt es ez lett a vege .

Mar kb fel ev eltelt azota miota szakitottunk es meg mindig hianyzik ed nem tudom kiverni a fejembol... sokszor vele almodok es latom eloben mert arra lakik mint en ...es nagyon faj latni vagy felebredni ugy hogy vele almodtam es rajonni h megint csak alom volt

..Mar nagyon nem ertem ezt ...eltudom valaha felejteni es ha igen akkor hogy ? mert eddig eggyaltalan nem ment

ezert kerdezlek titeket mert nekem sehogy se silerul



2014. máj. 13. 07:47
 1/2 anonim válasza:
Én is ugyan így voltam de én azt tudom tanácsolni kezdj el valamit sportolni vagy valami hobbi esetleg barátokkal programokat szervezni stb.:) remélem tudtam segíteni:))
2014. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni. Még ha csak két hét volt, de neked sokat jelentett, akkor is. Kár, hogy két hét alatt mindenbe belementél, mielőtt tudtad volna,hogy ő mit érez irántad. Persze, ha valaki szerelmes, akkor könnyen belemegy dolgokba, csak az a baj, hogy sokan szerelem nélkül is ezt teszik. Csak az idő hoz majd gyógyulást, addig meg beszéld ki magadból a barátaidnak vagy egy pszichológusnak.
2014. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!