Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért kerestek minket ritkábban? Még akkor is, ha egyébként hiányzunk. Valaki bevezetne a női logika rejtelmeiben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Női logika..


MI?

2014. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a női logika titka abban rejlik, hogy ne egy éretlen rossz tapasztalatból akard megérteni az értelmesebbeket. köszi!


btw.: biztos megsértődött valamin aminek te nem tulajdonítottál akkora jelentőséget, vagy olyan gyerek még hogy nem érzi hogy szereted, vagy azt akarja hogy harcolj érte vagy valami ilyesmi gyerekes dolog.

2014. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nem akarunk az idegeitekre menni az állandó tapadással, és így néha túlzásba esünk a hanyagolással.
2014. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nő vagyok és még én sem értem a női logikát szal ne aggódj :DDDD
2014. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!