Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Antiszociális személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális személyiség változtatható?

Figyelt kérdés

Sziasztok.20 éves fiú vagyok és nagyon antiszociális.Kevés barátom van,barátnőm sosem volt.Kerülöm az emberek közelségét,nem járok társaságba vagy bulizni,csak pár emberrel beszélgetek néha és ennyi a közösségi életem.Igazából az esetek 80%-ában semmi kedvem bárkivel is beszélgetni,máskor pedig nem merek/tudok kezdeményezni.Időről időre rám tör ez az érzés,hogy jó lenne egy barátnő vagy egy baráti társaság,de nem megy a változás.

Eddig a külsőmre fogtam sok mindent,szerintetek ez is szerepet játszhat benne?

190 cm magas,viszonylag vékony alkatú(82kg)vagyok.

Viszont ami furcsa,hogy az emberek is távolságtartóak,ridegek velem,míg más haverjaimat megszólítják csajok,anélkül,hogy azok kezdeményeznének stb.


2014. máj. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt pszichológus állapította meg ?
2014. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kisugárzás az oka szerintem.
2014. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OFF, de # 1:


Nem antiszociális személyiségzavart írt a kérdező, hanem a köznyelvben használt antiszocoálist...

2014. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi az a kisugárzás?
2014. máj. 14. 19:30
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
lehet. Fejben dől el minden.
2014. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már unom magam, de a kérdésre nem is válaszoltam még :DD Szóval, persze. Csak vegyél erőt magadon, és nem azt mondom, hogy menj el egy 67123482678 fős buliba, mert az nyilván nem lenne jó neked, hanem magadhoz képest menj szórakozni.
2014. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg jobban megnyílni azoknak az embereknek akivel, még ha keveset is, de beszélgetsz, kérd meg őket, hogy találkozzatok és így lehet általuk bővíteni a közösségi életedet (én is ezt szoktam csinálni). Gondolom jársz suliba, vagy dolgozni, ott is próbálj meg megnyílni. Az lehet, hogy a zord külsőd miatt sem mernek nyitni feléd, de ha ezt te teszed meg rájönnek, hogy igazából jó ember vagy, és szórakoztató.. blabla.. szóval a lényeg, hogy ne csak kukán állj ha bármilyen társaságban vagy, tapasztalatból mondom:)
2014. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!