Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fognak a szüleim szót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fognak a szüleim szót ejteni a szex-ről?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva 12 éves vagyok.

Szeretném megkérdezni az anyukámat hogy hogy születik a gyerek.

De mivel még nem ejtettek szót a szex témáról de én tudok róla, így egy picit kellemetlen nekem ezt megkérdezni.

Arra szeretnék választ kapni hogy hogy és mikor kérdezzem meg ezt a "hogy születik a gyerek?" Kérdést.

Vagy majd el fogják mondani valamikor? Még nem vagyok egész 12 éves majd nyáron leszek... lehet hogy akkorra tartogatják elmondani? Igazából egyáltalán nem kérdeztem semmi olyat ami a szex-el kapcsolatos...

Talán ha várok az segít? Meg találtam egy könyvet aminek az a címe hogy "mi történik velem?"

Mit tanácsoltok hogy hogyan és mikor kérjem meg őket hogy ezt vegyék meg nekem... mert nagyon érdekel...



2014. máj. 15. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
8. osztály, biológia óra. Mindent megold.
2014. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gyors volt :)

És a könyvvel mi legyen?

Azzal mit csináljak?

2014. máj. 15. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Könyvtár esetleg, vagy töltsd le netről e-book formában. #1
2014. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy van internet hozzáférésed...
2014. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi jó ötlet.

Tehát nem javaslod a megkérését hogy megveszik-e?

2014. máj. 15. 20:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem nincs.

Az unokatesóm mondta el...

Mondta hogy kérdezzem meg erről a szüleim de miután mondta nagyon furcsálltam hogy az anya és az apa ilyet csináltak volna... ezt egyébként februárban mondta el...

2014. máj. 15. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy milyenek a szüleid. Az enyémek tök maradiak. 17 vagyok, és még mindig szóba sem jött ez a téma :DD
2014. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hopp lehet privátban írtam... :)
2014. máj. 15. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Én először olyan 11 éves koromban kaptam az első felvilágosítás "morzsákat", amikor megjött először a menstruációm, utána innen-onnan szereztem információkat.

Majd olyan 14 évesen leültem anyával és mondtam neki, hogy viszonylag már sokat tudok a témával kapcsolatban (az internetnek hála olyan dolgokat is megtudtam, amiket nem akartam) de nem vagyok mindennel tisztában. Ezután rendesen elbeszélgettünk erről az elejétől a végéig.

2014. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm, nagyon hasznosak a válaszaid :)

Akkor a legjobb szerintem az a legjobb ha várok 14 éves koromig és ha addig nincs róla szó akkor megkérdezem ahogy te is :)

2014. máj. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!