Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj szex után napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj szex után napokig ott lennt?

Figyelt kérdés
A volt páromnál egyszer sem fordult elő az hogy szex után fájt a hüvelyem, naponta többször is szoktuk csinálni vagy egymás után akár, de a mostani párommal ez az ellenkezője, napi egyszer tudjuk csak sajnos csinálni és szex után nagyon fáj a hüvelyem felduzzad kicsit és szúrós fájdalmat érzek, és ha nagyon "durván csináljuk elér egy bizonyos pontot, szúrós, éles fájdalmat érzek mintha beleütközne valamibe. Cisztám van ez lehet ettől is? Szárazságról szó sincs, nagyon izgat a párom nem értem mi lehet a baj, elég rossz érzés így folyton, volt hogy két hétig annyira fájt hogy nem tudtunk semmit se csinálni, volt már valakinek hasonló érzése? Mi a teendő?

2014. máj. 15. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert durván csinálja/csináljátok.

De lehet a ciszta miatt.

Cisztánál amúgy sem tanácsos szexelni.

2014. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te baz.eg... tényleg ilyen hül.ye vagy, vagy csak tetteted???MENJ EL ORVOSHOZ, mert kétlem, hogy a kiírásodat akár 1 hozzáértő is olvasná... -.-
2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Cisztám még nem volt így nem tudom az milyen, de eltudom képzelni hogy van hozzá köze. Azt nem kéne eltávolítani amúgy?

Nagyfarkú fiúval viszont már voltam, és hiába voltam már valamennyire "edzett", ő utána pár napig még az ülés is kellemetlen volt... Szóval ez is lehet. Vagy együtt a kettő. Orvost lehet nem ártana megkérdezned, nehogy a cisztáid elmérgesedjenek.

2014. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a cisztámról csak annyit hogy nézetem őket persze 3 havonta kell mennem, hát lehet hogy akkor az a probléma hogy nagy, és most akkor ez örök életembe igy marad hogy nem tágulok ki rendesen? mert mire elmúlik a fájdalom arra annyira össze szűkülök hogy talán még egy tampont se tudnék feltenni..
2014. máj. 15. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
menj már el nődokihoz az isten áldjon meg!!
2014. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor kérdezz rá a dokinál mi a gubanc!
2014. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két hét alatt annyira összeszűkülsz, hogy egy tampont se tudnál felrakni?!

Na jó feladom, ekkora hülyeséget még itt se olvastam... :D (már bocs, de ilyen nincs, különben mindenki belehalna az első szexbe, vagy utána ha a hónapok, évek kimaradnak)


Szerintem is kérdezz rá a dokinál, mondd el neki nyugodtan a problémád, lehet többről van szó. Az hogy két napig fáj, az még ok, de két hét az szerintem akkor se normális, ha a párodnak 22 cm... Kivéve ha durva veled.

2014. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

pedig halálosan komolyan mondtam ezt a két hetet, nagyon fájt, próbáltuk hogy hátha másnapra elmúlik, de a hüvelybemenetemnél szúrós érzést éreztem és nem tudtunk szeretkezni, nem bírtam..

úgy értettem hogy nagyon össze szűkülök mindig,hiába csinálnánk mindennap.. és annyira fáj ez a szúrós érzés hogy tampont se tudnék feltenni .

2014. máj. 15. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menned!
2014. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha látatlanban tippelhetek szerintem fertőzésről van szó és a gyulladás miatt fáj. Emiatt is érdemes lenne orvoshoz fordulni...ő felír egy tablettát és egy héten belül kutya bajod. Cisztám nekem is van, de ha az fáj akkor a petefészked fáj kegyetlenül.
2014. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!