Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nobe de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nobe de o mar 3eve kapcsolatba van. Semmi olyant nem akarok neki mi fajna. Viszont faj mailba neha irogatunk egymasnak es ez nem jo mert nem tudom igy ot elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A kulcsszavakhoz miért írtál ékezeteket, ha a kérdésedben képtelen voltál?
2014. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, h semmit nem jelent, h 3 éve van barátja.

Nem egyszer volt már, h kikezdtem ilyen nővel aztán benne volt ő is, jó nyilván titokban, de akkor is.

2014. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elso ne kotekedj en ekezet nelkul irtam azt is a rendszer irhatta at rkrzettel
2014. máj. 14. 07:50
 4/4 A kérdező kommentje:
ismerem a baratjat nem akarok neki rosszat mert ha kiderulne biztos rosszul erezne magat
2014. máj. 14. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!