Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy az ember jó döntést hozott-e?

Figyelt kérdés
Pl ha két ember között kell választani,és mindkettőt kb ugyanannyira szeretem,és eldöntöttem kivel folytatom,de honnan tudhatom hogy jól döntöttem?

2014. máj. 17. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:

sehonnan.


engem már dobtak el így, és hát lehet hogy én élek szarul emiatt, de valamely szinten az is aki eldobott.

2014. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak utána jössz rá.
2014. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sehogy és dehogy
2014. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már ott hibázik dolog, hogy nem tudsz két embert ugyan úgy szeretni. Hiába próbálod itt azt irkálni, hogy de meg stb-stb. Nem. Ha következetesen ezt mondod, akkor egyiket sem szereted. Ennyi.


Az ember a saját gyerekeit nem tudja egyformán szeretni. Képtelen rá, akkor partnert?

Olyan embert úgy sem tudsz ezzel a szöveggel becsapni, aki tudja mi az hogy szeretet. Csak azokat, akiknek lila gőzük nincs róla. Azoknak ezt be tudod mesélni.

2014. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs jó döntés, csak amit a szíved diktál. Úgyis tudod merre húz és végül mindenképp kiderül boldog leszel-e.
2014. máj. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,igen tudom merre húz,vagyis hogy melyikük szeret jobban,(ha már én mindkettőt kb ugyanúgy)és melyikük megbizhatóbb,de mi van ha mégsem ez lesz a jó döntés?
2014. máj. 17. 00:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha később esetleg megbánom hogy igy döntöttem.
2014. máj. 17. 00:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. A másik esetben úgyis boldogtalan leszel.
2014. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De miért akarsz feltétlenül most dönteni? Az alapján, amit leírtál, egyiket sem akarod úgy igazán, tiszta szívedből. Akkor mi volna, ha harmadik lehetőségként egyiket se választanád?
2014. máj. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De,végig gondolva az egyiket kicsit jobban akarom,de a másikkal kicsit jobban kijövünk,és megbízhatóbb.
2014. máj. 19. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!