Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mindenki ugyan azt érzi-e ha szerelmes? Hogy éli meg ezt az egészet? Lehet hogy hülyén hangzik, de kíváncsi vagyok, és én pl sose voltam szerelmes és szeretném tudni hogy kb milyen is az, olyan mint a könyvekben/ filmekben? Vagy csak nagyon eltúlozzák ezt a témát? A normális válaszokat előre is köszi!

#szerelem #érzelem #milyen a szerelem
2014. máj. 17. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan tudnánk másnak milyen? nem látunk bele a másik fejébe és nem érezzük amit ő. meg akkor te is láthatnád,tudhatnád de mivel nincs igy ezért nem tudjuk más hogyan éli meg csak saját magunkról tudunk írni. röviden nagyon jó:D 19F amúgy hány éves vagy? fiú lány?
2014. máj. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál még szerelmes akkor nem is tudod hogy milyen tehát nem tudhatod hogy voltál-e már szerelmes. :)
2014. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes, az nagyon boldog. Persze csak akkor, ha viszontszeretik. Ha nem szeretik viszont, és szerelmes, az a legbánatosabb érzés a Földön. :)
2014. máj. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem = boldogság.

Iszonyat boldog vagyok mikor találkozok azzal aki érdekel, ha vele lehetek, ha egymással foglalkozunk. Egyszerűen boldog vagyok, örülök annak hogy jól érzi ő is magát velem, és szerintem ez a szerelem. Másokon is azt látom hogy boldogok ha szerelmesek, hiszen a szerelem maga a boldogság.

2014. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

Nem könnyű leírni... Kicsit olyan mintha folyamatosan egy nagyon fontos dolgozatra készülnél és sok-sok ötleted is lenne a válaszokra.

Fantasztikus érzés, ha viszontszeretnek. A szíved kiugrik a helyéből :)

2014. máj. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehezen/egyáltalán nem tudsz másra koncentrálni,és ha találkozol/beszélgetsz Vele semmi sem lehet Nála fontosabb...
2014. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerelmesek lenni nagyon jó dolog nagyon boldog vagyok amikor találkozók vele, de ha nem szeretnek viszont akkor az nagyon rossz érzés es ha tudod hogy o mást szeret es akit szeret az Bem szereti viszont az is nagyon rossz erzes
2014. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennél szebb érzés nincs a földön. Nem túlozzák el a könyvekben, a valóságban is ilyen. Földöntúli boldogság. Az embernek a nap minden percében csak az az egy ember jár a fejében, csak őrá tud gondolni, és közben átjárja egy nagyon kellemes, boldog érzés, más mintha nem is létezne - már ilyen férfi-nő viszonylatban. Ugyanakkor mindenkivel megbékél, és úgy érzi, csak ezzel az emberrel tudná elképzelni az egész életét. Persze ehhez az kell, hogy az ember találkozzon egy olyan másik emberrel, aki elő tudja hívni belőle ezt az érzést. Van úgy, hogy valaki csak egyoldalúan szerelmes, a másik nem érez semmit, vagy menekül előle. Ez talán a legrosszabb. De ha szerencsés valaki, akkor majd összetalálkozik valakivel, akivel kölcsönösek az érzéseik. De ezt az időd nem lehet sürgetni, majd eljön, amikor a Sors akarja. Ki kell várni, és nem kell belemenni félmegoldásokba, csak azért, hogy férjem legyen, gyerekem legyen. Együtt járni lehet nem szerelemmel is, de akkor tudatni kell a másikkal, hogy ez nem szerelem, ez csak egy kb. baráti kapcsolat. Persze, akinek nincs igénye arra, hogy valakit szerelemmel szeressen, az menjen férjhez egy jó baráthoz, csak nehogy egyszer "beüssön" a szerelem, mert akkor jön a válás, vagy a szenvedés, és mindenkinek tönkremegy az élete. Csak türelem.
2014. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!